Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pátek 24.5.
Jana
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 24.5. > PřilítliMimozemšťani> 

Ten odhodlaný válečný princip je určitě známý i na této planetě. Je to princip „kamikaze“, v přeneseném slova smyslu. Že se veškerá životní potenciální síla nakumuluje a vrazí se do snah co nejvíc poškodit nepřítele, přičemž se bojuje tak, že se počítá i s případnou smrtí. To odhodlání položit život je v tom nejpodstatnější. Není to ale tak, jako v případě skutečných kamikaze, kdy ti byli jednoznačně smířeni se svou smrtí, která určitě nastane, tady je to pouze v tom odhodlání, které ale není předstírané. Předstírané nefunguje. Jakmile člověk „zemře“ pro ten dosavadní život a veškerou energii věnuje na boj proti nepříteli a jeho porážku, jakoby nakumuluje veškeré síly, skokově zvyšuje svůj potenciál a když počítá i se svou smrtí, že bude bojovat, dokud nezemře, přestane se bát.
Jsou to šílené stavy, stavy války, kde už není žádná benevolence a vše jde na dřeň.
Tak fungují války běžně – mají přesně tyto hrdiny, kteří je vyhrávají a kteří položili životy v přesně tomto odhodlání. Od galaktických válek se to liší pouze tím, že to neobsahuje složky okultní – magické války, kdy se čaruje s vesmírnými a kosmickými silami, kde se nepočítá s kosmologií. To běžné galaktické války mají, tyto složky a je třeba říci, že takto šíleně zběsile se bojuje pouze proti vesmírným nacistům, kteří uzurpovali i tuto planetu.
Pokud jsou nějaké půtky mezi normálními rasami, tak to zdaleka nedosahuje takové intenzity a míry bestiálního násilí.

Tady na zemi jsou váleční hrdinové rychle zapomenuti a do popředí se dostávají kecálisti a předstírači, ale ve slušných civilizacích galaxie si uvědomují, že bez takových extrémních odhodlání by žádné takové zrůdy nebyli schopní porazit, vypětí a obětí bojovníků si váží a snaží se udělat vše pro to, aby se do takové šlamastyky nedostali znovu.
Přičemž, čím větší procento populace je do takového válečného úsilí zapojeno, tím lépe funguje budoucí společnost. Přičemž, v té rase, kterou tak nějak považuju za svou, byla tato zkušenost skutečně plošná.
Proto to taky v budoucnu zafungovalo jako obrana, protože do takového vypětí se každý nerad dostává, jakoukoliv společnost to stojí spoustu obětí.

Tady je bohužel situace jiná. Tady v extrémním nelidském vypětí bojuje malý fragment společnosti, i v běžných válkách a většina to sleduje v TV jak zábavný pořad. Na hrdiny brzy zapomenou a brzy se těší na další „show“.
Ale tato civilizace je naprosto zvrhlá, nedá se brát za něco normálního.

Další velká věc, která hraje roli v tom, jestli se civilizace ubrání, nebo neubrání vesmírnému nacismu a bude zachráněna a získá zkušenost a možnost spirituálního vzestupu, nebo se propadne do otroctví a ztratí schopnost se množit a rozdrobí se na polostroje a zůstane v pekle, o tom rozhoduje spirituální úroveň.
Protože kyborg nacismus je proti duchu a Stvořiteli, tak vyloženě záleží na tom, jestli ta civilizace má dostatečně silný duch a spojení se Stvořitelem. Protože když ho nemají, nemají pocit ohrožení. Zatímco spirituálně vyspělá rasa by tím přišla o strašně moc, což si uvědomuje a iniciuje to v ní zuřivý odpor, který potom graduje až do těch vypjatých válečných misí. A tento odpor je vždy mohutně podporován kosmickým zákonem a většinou i kosmicky přivolá další pomoc.
Pokud je však rasa duchovně mrtvá, jako tato, která je masově nevěřící, tak nereaguje odporem, ale dokonce se jim to líbí, protože budou moct na materiální úrovni zažít to, co patří do vyšších úrovní a v materiálu si na to nemají šanci „sáhnout“.

Jen je bizarní tato odhodlání z jiných civilizací chodit realizovat sem a nahrazovat nefunkční spiritualitu a bojeschopnost této civilizace.
Jde o planetu, jedině tak to dává smysl. Ta planeta je i „naše“.


U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 24.5. > PřilítliMimozemšťani> 

S tím, že nerozumím lidské rase, to myslím docela vážně. Podle informací, co mám, co jsem tak nějak navnímala a viděla, tak jsem tu žila „doma“ naposledy za Atlantidy, ale to byl skutečně jiný svět a vlivem degenerace následujících tisíciletí až sem tu žije jakoby jiná rasa, jiná mentalita. Do které jsem se taky rodila, ale už v rámci mimozemského projektu nad touto planetou, kdy jsem v další inkarnaci po smrti v Atlantidě přešla do inkarnace mimozemské rasy a vlivem okolností se stala součástí Galaktické federace, která se přímo věnuje této planetě. A když je někdo v takové pozici a cokoliv zařizuje na této planetě, tak je čas od času vtažen karmou, kosmologickou nutností atp. do inkarnace v této rase. Přičemž ty inkarnace jsou často divné a nenormální, prapodivné osudy, většinou to souvisí s okultismem a mocí – logicky. Taková inkarnace může vzejít do náboženských dějin a hned v následujícím životě skončit jak rituální oběť bez hlasu. Většinou jsou to extrémy. Nic klidného, protože celou dobu jde o mocenský boj o tuto planetu.
Takže to nejsou inkarnace jako v tom klasickém vývojovém plánu člověka, s normálními lidmi se člověk ani moc nepotkává. Tudíž je ani nemá šanci příliš poznat, nebo jim porozumět. A hlavně k tomu nejsou ani nějak moc důvody. Takže si to až tak nevyčítám, že naprosto postrádám chápání pro tuto populaci a jsem non-stop vyděšená z jejich rozhodnutí a vidění věcí. Jde o planetu, v první řadě, lidstvo je až na druhém místě. Spíš až nyní se o lidi doopravdy někdo zajímá, co s nimi, protože planeta vypadá konečně že je v pořádku a už je neohrozitelná, vše je pod kontrolou, zvnějšku už ji nic nehrozí. Teď teprve se řeší lidi, lidské struktury moci, protože je na to konečně „čas“. Já jsem zažila válku proti mimozemským nepřátelským vlivům a dimenzionálním entitám, které to tu ničily, vesmírný vir, velké kosmologické věci. Od 2022 se dá říct, že už jsou tu „jen“ žiďáci a náckové s 5G a HAARP. To trvalo dlouho, no, dva roky, nekonečná doba, kdy to tu bylo zaseklé v tomto stavu. Teď se snad už začíná dělat pořádek i v těchto strukturách.

Lidi jako takoví ale na to stále nemají vliv. Nějak je to nedojímá, co se děje, všechno toto se evidentně děje pouze mezi mocnářskými vrstvami a lidi to nezajímá, nezajímají je ani mimozemské civilizace. Prostě je nezajímají ty struktury moci, jak jsou tu dané doopravdy. Věří na to, co se nám vykládá. Pořád tak nějak čekají, co jim kdo dá, vlastní iniciativu nevyvíjejí, že by je to nějak nadchlo, či pobouřilo, či tak něco, … prostě tato věc zamrzla a dál se nehýbe. Ani kyborgizace a tento zločin je nezajímá, nic je nevyvede z míry, na všechno zlo a perverzi děsivě přivyknou bez jakéhokoliv odporu. To nechápu, vůbec, toto je pro mě šok. Ta divná apatie a přizpůsobivost nejhoršímu zlu, fašismu, kyborgizaci, ozařování elektrosmogem, psychotronickým útokům … to je pro mě horor a děsivé sci-fi, mám pocit, že toto jsem doopravdy ještě nikdy nezažila. Takovou apatii a odevzdanost.

Protože pocházím dle svých vidění z rasy, která je daleko bojověji položená, divočejší a zároveň daleko spirituálnější a neexistuje tam tak děsivý rozstřel kvality a druhu osobností. Prostě jsou jednotnější a proti zlu tohoto druhu se dokázali spojit. A dokonce vytvořili nějaký bojový magický kult proti tomuto vesmírnému nacismu, kterým jsem asi prošla. Jako že mám „vojenský výcvik“ té rasy, který tu aplikuju. Což není jako tady klasická vojna, to je okultní, magický druh boje, kde se počítá s kosmologií druhu a ta taktika obětovat život a vše vložit do boje, jak jsem to žila 1,5 roku v kuse, to je myslím si od té rasy. Protože jedině tímto hromadným odhodláním klidně ztratit život a tím znásobit svoji odvahu a síly tehdy dokázali ty nepřátele porazit. Taky se tímto fatálním rozhodnutím pochopitelně znásobuje kosmologické právo na ochranu. Je to galaktický způsob boje, kde jsou právě i magické jednotky, kde se počítá s kosmologií. Nejsem nějaký typ „army“, nějak akční, to ne, ale tam jde o duševní agresivitu a nepřizpůsobivost a odbojnost – doslova magické boje, čarodějné. Zkrátka mít nepodvolenou mysl, která volně zachází se silami.
Kdo po té válce přežije a může říct, už je to dobrý, tak je šťastný a bere to jako nadstandard.
Protože se v tom běžně počítá s úmrtím, zkrátka je lepší zkoncentrovat všechny dosavadní síly do boje, který případně skončí smrtí a tedy bojovat a zemřít, než jakkoliv pochybovat a ochomejtat a propadnout do otroctví těmto příšerám.
Pak je lepší smrt pro všechny. Toto chápání umožnilo mohutné zaktivování bojeschopnosti té mé rasy a tato válečná morálka se tam stala „normou“ při boji proti vesmírnému nacismu.

Takže jestli jsem skutečně z této rasy, tak tady dostávám čočku non-stop. Nejvíc mě asi žerou duchovní lidi, co si myslí, že tu tím, že předstírají, že se nadnáší, nějak spasují a zachraňují planetu a o takových, jako jsem já, která jsem jela v brutálních bojích o tuto planetu v mimozemské válce s nasazením života, si myslí, že jsou to málo duchovně vyspělí lidé a jim by se to nestalo, protože se tak báječně rádoby nadnáší.
To mě sere. Že nikdo nechápe realitu a většina tzv. duchovních lidí trpí brutální duchovní pýchou, kdy fakt, že nikdy nikomu z mocnářů skrze to, že jsou slabí a pro ně bezzubí nevadili, tudíž nezažili žádné útoky a vůbec nic „dobrodružného“, že to považují za známku svoji duchovní vyspělosti.
Takoví ani nechápou, že hrozí kyborgizace, že 5G škodí atd. Neví vůbec, co tu hrozí.
Z toho jsem v šoku absolutně, že nikdo nechápe, co tu hrozí, že se tato rasa vůbec nebrání.
Je to taky tím, že se jim tu neustále zachraňuje prdel a oni tedy vše jen trošinku náznakově ochutnají.
Ale to musí dělat ti zavrženíhodní blázni, kteří když nedají misi a válku, končí špatně.

Prostě jsem asi z diametrálně odlišné rasy a tuto lidskou rasu nechápu a ani nevím, jak ji mám nahlížet. Z mého pohledu jsou zkažení. Protože myslím si, že je tu více faktorů, které dokazují, že to není tím, že mají nějak výrazně omezenou inteligenci a že by rizika byla mimo jejich spektrum možností vyhodnocovat.
Zachraňování této divné rasy mám plné zuby, to nejhorší už jsme zvládli. Mám pocit, že na ně dřeme zbytečně, že to už je vyloženě nepřátelství a drzost, co předvádí, že se to už nedá omlouvat nějakou nevyvinutostí, nedostatkem zkušeností atd.
Jim nevadí mind controll. Jakto? Nechápu.
A myslím si, že je v pořádku to nechápat. Že už se lidská rasa nedá nijak omlouvat. Naštěstí mi už nejde o život, protože mimozemskou válku jsme zvládli a žiďáky a nácky už tu dofackuje GF se svými nadřízenými silami z vesmíru a kosmu.

Podle kosmologie a kosmického zákona bude lidská rasa zredukována, nakonec třeba jen ze 2/3, místo původních 4/5.
A jaké jsou její další osudy nevím, asi to ani není moje starost. Mně osobně jde o to, aby tato planeta zůstala v přírodním stavu a nemohl se tu rozbujet kyborg vesmírný nacismus a aby tu byl dodržen život podle Stvořitele, tzn. přírodně v inkarnačních plánech a s přirozeným způsobem reprodukce.
Co dál s touto rasou, to musí posoudit vyšší mocnosti, protože já ji vážně nechápu. V čem za to můžou, v čem za to nemůžou …. kdyby byla moje rasa plná takových ychtylů, tak je dávno po nás :-D

U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 23.5. > PřilítliMimozemšťani> 
Celá ta věc je velice složitá a nic příliš nevidím (na vizuální dojmy se musím většinou hodně soustředit), hlavně slyším a můj zájem je mít v hlavě absolutní klid a neslyšet žádné agresory, což se vesměs daří. Trvale získávám větší a větší klid a nepřátelské síly odpadají.
Vnímám určité síly a skupiny inteligencí, které se v poslední době proměňují, myslím si, že v mocenské sféře dochází k nějakým změnám, ve smyslu, že i GF opouští některé spojence, protože se ukázali jako nenávratně zkorumpovaní, zato na nepřátelské straně se ještě vyprofilovaly síly, které jsou ochotné jít se Zákony Jednoty.
Holt, situace se vyvíjí, vlastně nic z původních plánů už nefunguje, to, co se tu stalo a děje, již mnohokrát překonalo všechny nejdivočejší představy a meze a nezůstal kámen na kameni. Navíc se lidstvo zachovalo ve většině dost nepoužitelně a zkrátka není možné realizovat dřívější představy, kde bylo zahrnuto, že lidi budou reagovat nějak víc jako lidi.
Kupř. se nepočítalo s tak extrémní apatií a nezájmem v mimozemských otázkách. Nevím, já už to zpětně asi ani nedokážu popsat, ale já už jsem ztratila představu, že jakkoliv patřím do této rasy, prostě ji nerozumím, rozumím jen svému nastavení a vnitřní misi a beru to tak, že to já jsem tady ta divná, že prostě normálně s touto rasou nemám vůbec nic společného a nejsem povinná ji rozumět. Ze všech těch reakcí, co jsem zatím viděla, jsem dost v šoku, prostě jsem předpokládala něco úplně jiného. Připadá mi to celé jako velký omyl, ale stále mám důvěru v misi, že má smysl a že se nám, jako misi podaří dostat planetu do stavu nového věku.
Trochu se zlepšily vyhlídky na počet těch, co projdou do nového věku, vesmírné a kosmické síly, které to tu poslední dobou nějak hodně zajišťují a vše přeorganizovávají, prý mají prognozu až třetiny přeživších, takže se zdá, že se něco přeci jen zlepšilo a že z nejhorších vod jsme venku.

Něco se děje, ale nevím přesně co, vnímám jakési napětí a změny, i GF byla nervozní, co to přinese, jestli s dosavadními výsledky obstojíme, ale zdá se, že ano a že jde o změnu opět k lepšímu. My, jako strážci, v lidských inkarnacích, máme s planetou absolutní práva a v kosmo zákonu jsme se svými nároky krásně stabilní. To na nás vyšší mocnosti „měří“ a zachází s tím, jacísi nadřízení GF. Vše je nějak jištěné nově a jinak. Tato reorganizace začala už víc jak před měsícem.
Ale ještě těm změnám úplně nerozumím, patří to do vod, které jen tuším.

Z GF, té místní, už mám taky dojem, že toho mají dost a jsou za toto nové jištění a přeskupování rádi, protože už to dlouho byla taková dost marná snaha, jen udržovací stav, takže je potřeba s projektem pohnout. Nyní se dějí velké změny, tuším to takto. Nevidím do těchto věcí úplně. Spíš je mám v náznaku. Můj hlavní úkol je duševní práce, vylaďování a udržování určitých kultických center a spolupráce s planetou a následně GF a ti pak s tím pracují dál, přes ty svoje nadřízené atd.
Jestli to je, nebo není pravda, vážně nevím a už je mi to i jedno, protože nemám nikoho, s kým bych cokoliv mohla srovnat.
Byla jsem se svým zážitkem ojedinělá už na samém začátku a přes všelijaké snahy se nějak identifikovat s nějakým ezo hnutím, nebo proudem, nebo myšlenkami, kontaktéry a dalšími vizionáři jsem opět ojedinělá a se svým zážitkem sama. A s nikým se nemůžu ztotožnit a u nikoho si nic ověřit, protože pro mě neexistuje dostatečně důvěryhodný kontaktér/medium/mág, čaroděj, který je i nezkorumpovaný a dá se mu věřit, že má kontakt a jen tak neblamcá. Většina mele nesmysly, které nemají z vlastní hlavy a často je to jen jejich jalová víra, nic víc.
Už ani nikoho nesleduji, nikomu už nevěřím z ezo-ufo, i z ezo, všude jede jenom money money money, všichni se devalvovali a plácají. S nikým se neztotožňuji. Na začátku jsem měla víru, že se něco najde, ale nenašlo, naopak se vše rozpadlo a ukázala se holá pravda, že můj zážitek je můj zážitek a nikdo nic takového nezažil a nezažívá.
Což je divné a je možné, že jsem jenom blázen, ale mně je to už jedno. Já všem připadám divná a podezřelá a já taky nikomu nevěřím, jsem prostě solitér. Toho, do čeho jsem šla, nelituji.

Zase ale na druhou stranu vidím, že v něčem se to pořád odráží s realitou, že se třeba naplňuje schéma z dimenzionální války a všelijakým změnám se nedivím, protože skutečně nejvíc zarážející byla reakce lidí na spoustu věcí a je mi jasné, že s takovým materiálem se nedá jednat podle plánu na nějaké původní osvobození, že zlo a korupce jsou tu zakořeněné velice hluboko a na vše se musí úplně jinak.

Přesto jsem optimistka, ty dimenzionální poměry planety a našeho postsovětského prostoru nejsou nijak špatné a energie se zlepšují. Vnímám skutečně procesy oddělování - že se po nás chce, abychom se odlepili od nízkých, přestali se jimi nechat deptat a tahat dolů, vymazali si je z hlavy a začali se vznášet lehounce jak Sluníčko a zároveň si žili bez všelijakých traumat a ničeho se nebáli. Což jde jedině, když se člověk dokonale odpoutá od kolektivního lidstva.
Nevím, ono se to nějak vyvrbí. Vnímám, že věci jsou jištěné z vyšších sfér.
Jen jsou v tom zřejmě ještě nějaké složité kosmologie a interakce s jinými vesmíry, do čehož nevidím. Což zřejmě ještě zamezuje GF a dalším silám zrealizovat nějakou tu sluneční událost, což pro ně asi jinak není problém. Ale skutečně to vypadá, že jsou tu nějaké entity z úplně jiných vesmírů, které jsou pro mě tak dokonale nepochopitelné, že je ignoruji. A nemusí jich být málo, protože reakce lidí mi připadají jak z jiného vesmíru. Proto třeba nedokážu některé věci pochopit a vyřešit a proto jsou tu ty nadřazené vlivy a síly z vyšších pater moci vesmíru a kosmu, aby nás odšmodrchali a rozvázali nějaké motanice, které by bez nich byly nad naše síly.
U příspěvku:ODPOUŠTÍM VÁM!
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 23.5. > čtenář> 


Tak možná jsi o něco starší střevo, ale určitě nejsi Bohuňa. Ten nikdy neargumentoval ty pako. nikdy se neobhajoval. To nebyla chazarská taktika, věděli že v tom smyslu nemají šanci obstát. Snažíš se ho simulovat, ale nejde ti to.
Litium a jen tak dál, popadám se za bříško ty rádoby bohuňko.

U příspěvku:ODPOUŠTÍM VÁM!
j.f.julian (Stálý) - 23.5. > čtenář> opravdu je pro tebe důkaz dospělosti a IQ smajlík z r.24?? Tak to jsi na tom ješté hůř, než si myslím, a je to důkaz tvé jednoduchosti a povrchnosti✈️
...ale když nic jiného neumíš...
U příspěvku:ODPOUŠTÍM VÁM!
j.f.julian (Stálý) - 23.5. > to nebude, vždyť mě chválí🤑
U příspěvku:ODPOUŠTÍM VÁM!
j.f.julian (Stálý) - 23.5. > Bohuňo, přemýšlela jsi někdy o tom PROČ JSI HLOUPÁ? já myslím že nejdřív tvůj fotr znásilnil omylem vožralej tvoji sjetou matku, mysleje si, že to je domovnice, neb ji v teplákách nerozeznal, a posléze tvoje zfetlá fotrmatka upadla na břich, když se chtěla vlámat o půlnoci do tabáku, tedy jediného obchodu co jste v daleké pustině magyar cigánoš měli🐽🐽🐽 to se ti fakt povedlo, ty mi zasereš starými smajlíky půl strany, a pak objevíš ameriku???
PROSTĚ KLASICKÁ HLUPAŇA BOHUŇA👻👻👻👻🤪
U příspěvku:ODPOUŠTÍM VÁM!
Čtenář - 23.5. > PřilítliMimozemšťani> Dnešní puberťák používající smajly z konce minulýho tisíciletí? A čírou náhodou, když je tu všude okolo patlá stále jeden a ten samej blb ze svejch deseti alterniků? Ty si fakt mudrc na litiový palivo. Ale jen tak dál, však ufouni to ocení.
U příspěvku:ODPOUŠTÍM VÁM!
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 23.5. > "Čtenář - 23.5. > j. ty jsi gangsta, ..."
Toto mi nepřipadá jako Bohuňka, spíš nějaké pubertální trdlo.
U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 23.5. > PřilítliMimozemšťani> 


Nebo je možné, že sluneční záblesk je taky mýtus a vše bude ještě jinak. Kdoví.
Jakmile odpadnou chazaři, resp. se zdá, že už definitivně odpadli, protože nízká chamraď už nemá šanci otravovat a obludně vyšinutý žiďák zdá se zmizel, tak to vypadá, že tu je ještě jeden problém a to je nějaká nadvesmírná umělá inteligence, kterou je nutné taky vyřešit.
Zajímavé. Celkově mi to přijde, že je to tak, že tato planeta představuje vesmírnou inteligenci jako takovou, že má kvality v této galaxii i nevídané a je něco, jako lapačka vesmírného viru, vesmírný projekt, kdy byla stvořena v předurčení zachytit a zlikvidovat vesmírný vir. Což se de facto povedlo, Drakoniáni na vesmírné úrovni dali od našeho světa pracky pryč, jejich slouhové Chazaři dosluhují, ale přesto všechno tu pořád něco straší. A pořád něco nejde tak, aby se docílilo reálného osvobození tohoto světa.
Vypadá to, že tu působí jakási dozorčí a usměrňující inteligence, nebo spíš umělý program, který je z nadvesmírného rozměru, tzn. z kosmického prostoru a může usměrňovat cosi mezi vesmíry. A dozoruje a působí tady.
GF má pokyny od vesmírných sil, že s tím nemá bojovat a nemusí to primárně brát jako nepřátelskou sílu. Ostatně, to by nebylo ani v galaktických silách, s tímto bojovat.
Těžko říct, co se bude dít.

Je to tu velice zanícená hrůza, všechny původní koncepty jsou rozbité, původní mise je rozmetaná, veškerá funkční spolupráce je v tahu, korupce obsedala většinu, co cokoliv veřejně sdílí.
Takže původní plány jsou v čudu a nyní neví nikdo nic :-D
Fakt, hodil by se záblesk :-D

Rozhodně současné malé děti jsou oběti pro hození bestii do tlamy a záleží čistě jen na rodičích, v jak ne/zdemolovaném stavu dokážou dovést své potomky do dospělosti. Jestli tam dovedou člověka, nebo MK Ultra zrůdičku.
Samozřejmě záleží i na těch bytostech samotných, co jsou zač. Jestli jsou duchovní obři, zažívají extrémní útoky a jejich přežití se nedá garantovat. Jestli jsou duchovně mrňousi, jsou bez šancí, úplně bez šancí.

Doba je fakt perverzní a děsná.
Jak toto dopadne v lidské společnosti, těžko říct, kéž by to nějaká ta vyšší moc pročistila, nebo smetla z povrchu už komplet, hlavně ať se taková zrůdnost nenechá běžet dál.
Tak snad to ta nadvesmírná inteligence nějak rozmotá.
Planeta zůstává dimenzionálně nadále zachráněná, připadá mi v dobrém stavu, energiích, kultická vřídla se pročišťují a sílí, alespoň v oblastech, které vnímám, nejvíce tedy ty naše. Dokonce došlo i k pozitivnímu zesílení spolupráce kultických celků Česka a Slovenska, v těch čistých silách a zdá se to prospěšné. Že přeci jen, když se pomyslně chytneme za ruce, jsme odolnější proti dezintegračním náporům a pozitivní síly a průběhy mají navrch, mohou se tedy více věnovat „samy sobě“ a již není nutná ta věčná zoufalá obrana a boj, jak dřív.
Takže zatím vše směřuje spíš k vyřešení a vítězství, ale celá tato věc, co se tu děje, je nestandardní. V silách samotné Galaktické federace by to nebylo, pomáhají a ve vyšších patrech tomu šéfují vesmírné síly, v konečném výsledku samozřejmě kosmické vědomí Stvořitel a ještě v tom figuruje nějaká nadvesmírná inteligence, nebo program.
Kdyby to bylo málo složité :-DU příspěvku:ODPOUŠTÍM VÁM!
Čtenář - 23.5. > j. ty jsi gangsta, tobě bych se nechtěl dostat do rukou, ty ty hejtra přímo půlíš😎😎😎
U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 23.5. > PřilítliMimozemšťani> 
I když by bylo nejlepší, aby se věci začaly chápat rozumem a tím by se vše vyřešilo, tak se bohužel ukázalo, že to nejde, protože v lidech není ten potenciál. Proto jakékoliv veřejné řešení mind controll, 5G a odstranění těchto satanismů ze společnosti je ještě na dlouhé lokte.

Já jsem si taky myslela, že když se lidi dozví hrůzy, co se dějí, že s tím budou něco dělat. Ale ne, ukázalo se, že ne. Že zlo je v lidech pevně a nemilosrdně zakomponováno, že člověk za věky, co byl řízen Drakoniány, nemilosrdně zparchantěl a už je z něj zrůda. Už nemá lidské vlastnosti a schopnosti, jako člověk jak má reagovat, že jakmile se dozví o perverzní bestialitě, tak proti ní půjde a bude to chtít zastavit.
Už to tak není. Naopak jsou ochotní jít proti obětem perverzní bestiality, to jo. Ale nepůjdou proti bestii. Viz. to co se tu dělo na tomto serveru. Kdy mě úchyláček z politologie udal.
Takže i obrození našeho postsovětského prostoru nebude až tak jednoduché, protože podstatná část obyvatelstva to nechce. Tedy ta, co si zvykla na západní bezvěrectví, nulového ducha a konzumerismus. Zkrátka, bezvěrci nedovolí jakékoliv zlepšení.
Takže tu bude vždycky velká část těch, co budou stát za všemi perverzními satanismy liberální „progresivní demokracie“, za západem a jeho amorální politikou. Stejně tak ale vznikla nyní již daleko více radikální skupina těch, co jim zůstaly lidské kvality a tomuto chtějí zamezit za každou cenu. Ti zradikalizovali v minulých letech, po tom, co tu předváděly chazarské zrůdičky celé roky, všechno to násilí kolem covid vakcín a ukrofašismu otevřelo oči skupině lidí, která byla do té doby balamucená, voděná za nos a systematicky odsouvaná na okraj po celou dobu od revoluce 1989.
Zkrátka slovansky smýšlející. Ti se probrali a zradikalizovali. Nyní již nebude chtít ustoupit ani jedna skupina. Jedni chtějí radikálně z EU, druzí chtějí ještě perverznější úchylárny s liberálním satanismem západu.
Vzhledem k lidské debilitě hrozí několik verzí – že bude občanská válka, že se všechno nakonec rozdrolí, všechny odpory a budou z nás roboti, že se definitivně ztratí plodnost a láska a vůbec chuť do tak perverzního a bestiálního světa přivádět děti a vymřeme a naše území nakonec obsadí muslimské kultury – zkrátka že se stejně naplní žiďácké chazarské perverzní plány.
Pokud tu je naděje a věci by měly dopadnout lépe, tak se buď začne říkat pravda, chazarští proameričtí zločinci půjdou do vězení, dojde k obrodě národního smýšlení, na veřejnosti dojde k nějakému odhalení, které zavře hubu prozápadním.
Jenže jde o to, že prozápadní jsou velice často materialističtí bezvěrci, proto jsou prozápadní. Jsou nepřátelé jakékoliv etiky, ezoteriky, duchovna, čehokoliv, co by jim bránilo zastávat tak hovadské názory, kdy fandí politice nejperverznějších a nejúchylnějších hovad, co se tu kdy proháněly. Navíc jsou naočkovaní zombies snadno ovladatelní systémy mind controll.
Takže se bojím, že i kdyby se takové kvalitě naservírovala pravda pod čumák s razítkem stoprocentního ověření, tak by to bylo houby platné. Taková kvalita bude způsobovat peklo na zemi non-stop, jestli tito budou na zemi, bude na zemi i peklo.
Proto nejvíc doufám v očistný záblesk, který z tohoto světa srazí všechnu nízkou verbež veskrze. Ten záblesk bude pro tuto planetu definitivně záchranný a zatím to vypadá, že je tu zájem hlavně tento svět dovést do času, kdy se to stane. Aby se planeta nedostala do záblesku s vyničeným povrchem po velké světové válce, bez živých bytostí atd. Ale aby tu bylo hezky živo, planeta byla celá, povrch živý a po „ozářce“ odsud zmizel odpad. A spirituálně toxické organismy.

Zatím však žijeme v dobách chazarské bestiální perverze. A nikde neexistuje žádná hmatatelná naděje pro naše území, že se něco změní. V Rusku mají Putina, ten tyto chcípácké úchylárny u nich zakázal, včetně perverze LGBT. My tu nikoho takového nemáme a máme tu jen řvoucí liberální satanisty, co se ženou do kyborgizace a co největších perverzí.
Zrůdná doba. Kupř. včera jsem četla, že vědci už by prý dokázali transplantovat hlavu. Že by jako na tělo „dárce“ (asi nějakého ukrajinského padlého vojáka) namontovali něčí hlavu. No a Frankenstein by byl na světě. No není to pěkný?
Se musím smát. Kde mají jaksi úchylní bezvěrečtí vědci jistotu, že vědomí a jeho centrum je v hlavě? Co když je mozek přeceňovaný orgán? Všechny ezoterické teze mluví o tom, že člověk má duchovní centrum v srdci. V tzv. „božské jiskře“. Transplantace srdce a jeho proveditelnost ještě nedokazuje, že to tak není, protože to centrum je vyloženě metafyzické, nehmotné. Tzn. fyzický orgán se mohl vyměnit a přesto původní jiskra zůstala a orgán se přizpůsobil původnímu organismu. A jiskra funguje dál.
Ale když se vezme již jednou mrtvé tělo, jehož jiskra už odešla a namontuje se na něj něčí hlava, která se tedy bude muset nejdřív odříznout od původního, třeba ochrnutého těla, tak ta hlava nemá v sobě „jiskru“. Takže chcípnou oba. Nebo případně vznikne doopravdy děsivé monstrum typu Frankenstein, jehož duchovní podstata bude démon. Který obsedal takovou morbiditu.
No jen ať si vědátoři hrajou, že. Evidentně žijeme v nejúchylnější době široko daleko. Kdy jindy by měli mít možnost sešít Frankensteina?


Sliz, humus, násilí, nevkus, mind controll, úchylné hrátky s lidskou myslí, ničení dětské duše odmalička, výroba otroků. To je naše doba.
Kupř. mě nedávno znechutila jakási počítačová hra „Hero wars“, podle reakcí na internetu neznechucuje jenom mě. Je plná násilí a perverze, všeho druhu. Neexistuje v tom nic dobrého, muži bojují se ženami, neexistuje tam láska, je to celé slizké a odporné od A do Z. Má to neuvěřitelnou reklamu, dávají na to reklamy všude po sociálních sítích, dokonce i jako reklamu před relaxační videa na youtube.
To znamená, že za tím stojí chazaři, obrovské korporáty, nikdo jiný si nic takového nemůže dovolit.
Myslím si, že ta hra přímo opisuje principy Mind controll od MK Ultra a podobných projektů. Že je to perverze dokonalého střihu. Tzn. brutální satanistická realita, kde se potom reálné zničení civilizace ještě prodá otrokům jako zábavný produkt. Tzn. že si to oběti ještě koupí a dají za to peníze.

Tady jsou obrázky:

Já tu hru neznám, ale jen podle těch obrázků, co jsem viděla a těch otravných videí, co jsem musela shlédnout jako reklamy na YT, je schéma té hry takové, že malý rozzuřený debílek (který je sám oběť násilí MK Ultra, stejně jako všichni ostatní „malí lidé“ v té hře má černě podlité oči, „černé slzy“, které prý mají dětské oběti mučení na adrenochrom) … běhá po jednotlivých úkolech, kde sbírá body. Ty úkoly jsou často „bohyně“. Tyto velké ženy – bohyně – jsou buď v roli oběti a jsou tyranizované a znásilňované, nebo jsou v dominantní roli a s potěšením zabíjí.

Jo, to jsem zažila. Malí ubohý červi, malí muži, debílkové, spirituální tupci byli v rámci těchto programů „mind controll“ z nějakých laborek posláni proti mně, jako Bohyni. Jsem strážce, napojená na síly planety, Drakoniáni potřebovali tyto strážkyně – bohyně – zabít, aby se dostali na planetu, aby mohli zničit spirituální ochrany a mohli zničit přirozený život podle Stvořitele a zavést kyborg dystopii. Takže jsem na spirituální úrovni skutečně velká, úplný obr, proti těm malým agresivním debílkům.
Takže ze začátku jsem byla tyranizovaná a znásilňovaná, ale pak jsem našla obranný princip, černou díru nekonečna, kdy jsem se definitivně dokázala propojit se silami kosmu, kosmického vědomí Stvořitele a se silami planety a Kálí jsem dokázala porazit a zabít kohokoliv. Takže jsem vyvraždila laborky s debílky pomocí duchovních principů a ovládnutí těch technologií. Takže jsem se stala pro debílky zlou zabijáckou bohyní.
Byla to válka, nebylo v tom místo pro lásku, soucit, klid, cokoliv přínosného. To jsme si nechávali pro sebe, pro spojence, pro planetu, ne pro debílky.
Dokud neutichly agrese do mé hlavy a pokusy o ovládnutí mé bytosti, nemilosrdně jsem zabíjela.

Super ne?
Tak kdo si chce zkusit „hrdinské hry“, tak si koupí takovouto pervezní úchyláckou hru od satanistů a hraje si jak blbeček, netušíc, co to vlastně hraje a na co se to dívá.

Dřív jsem si myslela, jako spousta dalších moudrých, normálních lidí, že by mělo pomoci šíření informací. Ale skutečně, není to tak, perverze, úchyláctví, zlo je již pevně zabudovaná součást „malého debílka“.
Tito malí debílci, myšleno muži i ženy, jsou již zmáklí systémy „mind controll“, jejich spirituální rozsah je mizivý, nedá se o nich mluvit jako o lidech a jedinou nadějí, které skutečně věřím, je to, že ve skutečnosti toto je cosi jako mýtický Armageddon, že tu probíhá odstřeďovací proces na kvalitní lidi a odpad a nakonec velký sluneční záblesk odstraní odpad.U příspěvku:ODPOUŠTÍM VÁM!
j.f.julian (Stálý) - 22.5. > 😛😂🤪
U příspěvku:ODPOUŠTÍM VÁM!
love (Pravidelný) - 22.5. > J S I G É N I U S 🫡🫡🫡🫡🫡🫡
U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.5. >Naštěstí to vypadá, že kolektivní západ začíná slábnout a ztrácí svoji suverenitu a arogantní nadvládu, kterou nás tady decimovali minulých 35 let.
Na Netanjahu bude vydán mezinárodní zatykač, což by se dřív určitě nestalo a genocida Gazy by byla prohlášena za demokracii. Úředníci soudu v Haagu dokonce upozornili na americké nátlaky na jejich organizaci, s tím, že jim prý někdo říkal, že tento soud byl vytvořen pro africké diktátory, nebo Putina, ne na ně. To píšou na aeronetu. Když se toto veřejně propírá, tak je znát, že doby, kdy mohlo globální NWO řádit zločinecky, jak je napadne, končí.
Ostatně, už je načase. Jak jsem to pobrala, tak Galaktická federace s pomocí kosmických sil porazila Drakoniány, Rohaté, vůdce zla, již v r. 2020 a od té doby se NWO rozpadá. Násilně se zkusili bez vrchního vedení prodrat ke své dystopii covidem, očkováním, těžkým nasazením vlnových technologií, pak poštváním proti Rusku a rozbitím postsovětského prostoru, ale nepodařilo se jim to. Nyní začínají padat a jejich moc končí.
Je to vidět jako znamení třeba na tom portrétu Charlese III. Už neslyším žiďáka, o kterém jsem psala, který naplňoval vyšinutý 1000 letý chazarský plán jeho vykotlaných předků, snad už si ho odvezli do nějakého vesmírného lapáku a blázince a bude od něj navěky pokoj.

Zdá se, že arogantní zločinná globální nadvláda USA a Izraele končí. Ti, co vyhráli, tedy ten zbytek všelijakých globálních vůdců, Rusko, Čína, Írán, Indie atp. usilují o rozdělenou, regionální vládu, kde se navzájem respektují. Globalismus jako takový s nějakou globální vládou končí. Podle politiky minulé éry a i podle trapných výroků amerických mocipánů vůči haagskému soudu je znát, že všechny ty „globální“ organizace byly vždy pojímány pouze jako arogantní nadvláda západu, kde ti ostatní byli jen na to, aby drželi hubu a krok.
Jakmile se začne za zločin označovat popravdě vše, co je zločin, tak USA, VB a Izrael skutečně nemilosrdně končí, protože ti stojí na zločinu a aroganci, jako na svém suverénním základu jednání.

To, co jsem v minulých týdnech zaznamenala v hlavě, skutečně odpovídá tomu, že nejzločinnější struktury NWO – tedy Deep State, Chazaři a tato hrůza – je definitivně poražená. GF pracuje se zbylými mocnáři a zdá se, že je schopná je podchytit a zařídit s nimi na zemi nějakou nápravu. Ti zdá se nejsou tak blbí, že by chtěli útočit na mimozemšťany a jsou schopni je respektovat i jako partnery i autoritu.
Satanistické struktury končí, mocenské struktury pokračují, tak nějak.
Kupř. tím, že padnou satanisti, ještě není zdaleka vše vyřešeno. Vyřešeno bude, až budou lidi chápat zlo, nebezpečí kyborgizace, dojde k obrodě vědy, k potření všeobecné korupce, ke zvýšení spirituality a skutečné svobody a diskuze ve společnosti atd.
Nyní je zdá se vše v okamžiku nějakého poločasu rozpadu nejhoršího zla, kdy skončí zločinná nadvláda západu a nejhorší satanistické struktury. Nyní je období, kdy se křečovitě ze všech sil bránili svému pádu a pokusili se poškodit co nejvíc protistranu, proto všelijak vyskákaly incidenty a atentáty proti jim nepohodlným politikům.

Ač se toto děje „ve velkém světě“, v mocenském prostředí, tak u nás média pořád jedou dementní chazarskou písničku, jak jsou zvyklí. Člověk fakt neví, jestli je za to pořád ještě někdo platí, nebo už jsou všelijaké ty „intelektuální gigantické kapacity“ tak zdegenerované, že tomu jako doopravdy věří.

Nyní jsem natrefila na článek na seznamu:
Komentář: Slovenská krize nebude krátká
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-komentar-slovenska-krize-nebude-kratka-252319#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


Autor článku, nějaký analytik a sociolog Ivan Gabal dál jede linku nenávisti a radikalizace oponentů, kdy s neuvěřitelnou arogancí vytáčí skoro v každé větě, otevírá kudlu v kapse a vyvolává čím dál horší nenávistný odpal vůči jejich zločinecké partě. Fiala možná skončí u soudu taky, protože s Černochovou podporovali dodávkami vojenského materiálu genocidu v Gaze. Kéž by, už je jich šmejdů a jejich redaktorských krys, co vytáčí obyvatelstvo, dost a dost a kéžby je už někdo zavřel.
Zpátky k sociologovi a analytikovi, co vyvolává nenávist. Už jsme zvyklí, nás už to do ulic nenažene, občanská válka nebude. Věřím, že se podaří tyto kreatury vyprovodit civilizovanější a elegantnější cestou.

Píše o Slovensku. Z naducánkovského, arogantního pohledu prozápadního šmejda, který se rozhodl kriminalizovat a dělat debily z cca 44% lidí na Slovensku, kteří dali hlas stranám, které nyní vládnou, přičemž nejvýznamnější z toho je strana Fica.
Výroky tohoto podivného analytika skutečně zvedají tlak:

„Slovenská společnost je konstitutivně prostoupená apriorní nedůvěrou, nikoli důvěrou. Je vyděšená nedalekou válkou, manipulovaná dezinformacemi ruské provenience i vlastních proruských hráčů. V době, kdy se Západ integruje a neutrální země vstupují do NATO, mnoho Slováků tíhne k neutralitě nebo k usmiřování Ruska, ale při zachování západní spotřeby a výhod. Pocit ohrožení zbavuje větší část slovenské společnosti ochoty nést rizika a spoluodpovědnost, zatímco „ti druzí“ musí konat odvážně proti většině, aby dokázali, že Slovensko není černý pasažér a proruská gesta jeho vlády nejsou reprezentativním názorem společnosti.“

Jo, přesně, to úplně vystihnul. Slováci jsou jeden z národů, který NWO těžce leze na mozek a nesnáší je. Jsou hrdí, mají zdravou odbojnou duši, nežerou sračky jako náš národ, nikdo je neutáhne na vařené nudli, i přes agresivní nátlaky a teror, jaký nebyl ani u nás, se jich očkovalo pouze asi polovina a nikoliv 2/3, jako u nás. Z celé Evropy jsou prý největší fandové konspiračních teorií. Prostě jim to myslí, mají menší mozkovou mlhu a jsou celkově duševně zdravější.
Pokud je jich alespoň polovina relativně duševně zdravá, tak ten eurojupí odpor a lezení do prdele západu tam asi nebude tak přesně na polovinu, spíš budou prozápadní ve skutečnosti v menšině a prosazují se zločinně a nedemokraticky na úkor většiny. Zřejmě je to uřvaná maximálně pětina lidí, kdo to vidí tak proamericky a „demokraticky“.
Tak jako u nás je zřejmě i na Slovensku nějaké protáčecí nevyhraněné procento, kteří se přizpůsobí čemukoliv.
Takže jakým právem tu mluví jakýsi panáček „svrchovaně“ za celý národ a jeho vizi, notabene ještě Slováky?
No prostě drzoun na přesdržku.
A toto jako není vyvolávání nenávisti?

Prostě chazarská sprostá písnička, kterou už jsme slyšeli 100x a už doufejme nemá šanci mít takovou sílu, aby vyvolala občanskou válku.
Však ona se na ty svině voda dovaří. Fiala nakonec půjde třeba i za mříže, maximálně příští rok bude od těchto parchantů pokoj. Západ nenávratně padá a ztrácí moc.
Satanisti se nakonec začnou přetřásat i na veřejnosti a věřím, že začne i nějaká forma „odhalení“, že se zkrátka bude muset veřejně přiznat realita. Zatím jen do určité míry.
Až se bude veřejně přetřásat ilegální kyborgizace skrze zločinné magnetické očkování a rizika mind controll, tak už bude vyhráno, ale to je asi ještě někde před námi a bůhvíjak daleko. To je zatím utopie.


U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 21.5. > PřilítliMimozemšťani> 
Jestli se všechno skutečně jednou vyjeví, bude to velký zápřah asi i pro ty, kdo o takové odhalení usilují.
Znám vlny pobouření, kdy mi něco dojde naplno, že to tak je, náhlý vztek a agresi a potřebu si to s těmi, kdo toto dělají, náležitě vyřídit. Nejhorší je ta nejistota, ta relativizace, ukrytí. Na obrazu Charlese III. jsou jasné odkazy na brutální mučení lidí v rámci satanismu. Veřejnost to má na očích. Zároveň se to popírá.
Přitom jde o děsivé násilí. Já neříkám, že jsem zažila úplně to nejhorší, naštěstí jsem se nedostala do tak zničených stavů, že bych se už nikdy nedokázala zvednout. Ale přežila jsem díky extrémnímu odhodlání – rok a půl jsem žila v přesvědčení, že musím bojovat proti NWO, ze všech sil a že stejně nakonec asi přijdu o život a umřu. Tzn. fungovala jsem stylem kamikaze za hranicí pomyslného života, kde člověk rezignuje na opatrnost, která patří k životu, pro normální život „zemře“ a stane se superhrdinou. Nebylo to normální. Po roce a půl jsme s GF docílili významných úspěchů a moje smrt už vůbec nijak nebyla nutná, nicméně mě z toho děsivého stavu vraceli zpátky na zem zhruba půl roku, než se podařilo mi v hlavě přepnout zase do normálu, že neumřu, že budu dál žít. Měla jsem syndromy jako mají veteráni, byla jsem rozběhaná do bojů, žila jsem jako bojovník, ležela, nebo běžela, v extrémních stavech, v agresivitě. Pak nepřítel odpadl a ty agresivní stavy už nebyly potřeba, ale najednou nebyl ten nepřítel a já nevěděla, co s tou agresivitou. Takže jsem ji otáčela do sebe a začala se dezintegrovat a rozpadat. GF se mnou pracovali, psychologicky, energeticky, citově, takže jsem to období překonala. A nyní už normálně uvažuju, i tak, že prostě budu žít a mám nějakou budoucnost. I se mi již vrátila energie, abych to vůbec mohla zvládat.
Ale bez pomoci GF bych se definitivně rozpadla duševně na prach, zůstala by ze mě vyhaslá bludička bez naděje, neunesla bych všechno to násilí, deptání, sexuální zneužívání, deprivaci, ponižování, děsivé zážitky, traumatická vidění, hnusné energo útoky. Kolikrát jsem měla namále, už jsem měla nahnuto k tomu se psychicky úplně zhroutit. Někdy jsem nebyla schopná žádných reakcí, jen jsem tupě čuměla, byly okamžiky, kdy za mě plnohodnotně začala jednat vyšší síla, vesmírné, kosmické vlivy, jinak bych se už nebyla schopná ani pohnout. Natož bojovat.

Takže díky tomu jsem o tyto brutality jenom škrtala, ale hrozilo i nevratné poškození. Přitom skutečné utrpení mlčí, není slyšet, ty oběti pak nejsou schopné ničeho, ani výpovědí a nejhorší ze všeho je, že dokonce působí komicky, je v tom potom divná pitoresknost a když je někdo neznalý, může se mu snadno stát, že se začne smát nejodpornějšímu a nejhroznějšímu utrpení jako komedii.
Utrpení za normálem mlčí a působí komicky.

A to je pochopitelně jen jedna klika těchto satanistických projektů – já si myslím, že jsem se stala obětí pokusů o „mind controll“, ve smyslu, že mě chtěli plně ovládnout a zmanipulovat, buď abych čarovala pro ně, nevědomě pro NWO, nebo mě prostě chtěli dotáhnout k sebevraždě. Ale zasáhla GF a já byla aktivní a bojovala jsem, takže se jim to nepovedlo.
Potom jsou ale daleko hroznější satanismy, nejhorší je to mučení dětí kvůli adrenochromu a zvířat. Všechny tyto pokusy o ovládání mysli, nebo reálné umučení … když se to povede, existuje pak tichá oběť, která může vypadat i naprosto normálně, nemusí být na ni vidět ani projevy násilí, ale skrývá v sobě děsivou zkušenost, má naprosto vydemolovanou duši, neskutečné nevyslovitelné utrpení a mlčí a v nejhorších případech může působit i komicky.
Děs.

Přitom jsou ta svinstva na očích – na obraze královské rodiny, ve videoklipech, v „umění“, v hudbě … všude, je to na očích. Ale oficiálně to neexistuje a vše je jen konspirace. NWO vyloženě hypnotizuje společnost, aby ta něco takového tolerovala. Tím vzniká nejhorší efekt, že lidi toto týrání obětí podvědomě tolerují, takže celá společnost pomyslně stojí na utýraných malých dětech, jako na rituální oběti a dělá tak vědomě, souhlasí s tím.
Je to jak divná hypnoza, která bude muset jednoho dne odpadnout.
Pak zřejmě přijde vlna extrémního hněvu a snad budou satanisté svrženi a tato nechutná praxe ukončena.

Toto „mind controll“ mučí populaci plošně, nastrkováním vlezlých perverzních vidin, vysíláním umělých myšlenek, hypnotickým podprahovým programováním, hororovým zastrašováním do podvědomí … obecně je to hnusné, perverzní, nechutné. Asi jako laborky všech těch MK Ultra, Monarch, Montauk, Darpa atd. Těch projektů je více, dodnes je nepřiznané, co za satanistické svinstvo to je, maximálně se nám to ukazuje ve filmech a v hudebních klipech a na obrazech jako „umění“.

To, co bylo dříve věc mágů, čarodějů a bohů, je dnes technická záležitost kdejakého primitivního nacisty.
Mind controll měl svoje předchůdce, rozhodně to jako myšlenka, nebo možnosti nevzniklo až ve 20. století. Ale šlo vesměs o použití mimozemského high-tech, buď ze strany GF, jako dobrých bohů, nebo Drakoniánů a galaktické mafie, jako pekelných mocností. Mělo to pohádkové rysy, protože tyto civilizace ať zlé, nebo dobré respektují kosmický zákon. Kvůli znalostem, ví, že nerespektovat kosmický zákon je nebezpečné a nevyplácí se to. Proto to bylo oproti dnešku „kouzelné“, i to negativní pekelné mělo větší „styl“, než ta černá perverze dnes.
Nebo ještě existovaly všelijaké orientální harémové praktiky na vymývání mozků a programování a hypnotizování konkubín, všechno toto jsou jakoby předchůdci MK Ultra. Ale to bylo za starých „romantických dob“, kdy toto byla výsada bohů a mágů.
Dnes se v tom hrabou omezené bezvěrecké příšery. Které spoléhají čistě na techniku. Jak jsem to zažila, tak vlastně vykradli právě nějaké staré „know how“ a zneužili mystická kouzla Galaktické federace a začali to používat jak prasata. Když se do toho vložili „bohové“ z GF, tak se jasně ukázaly rozdíly, kdo s čím jak zachází.
Je to částečně zneužitá mimozemská technika a znalosti a z větší části je to prostě jen technika, od těch šedivých potvor, tzn. bez jakékoliv romantiky a nebo to vyvinuli nacisti, reverzním inženýrstvím. Hrabou se pak v hlavě jednotlivcům, i celým skupinám a národům.
Jednou to bude muset vyjít ven. Vědomě, jasně a transparentně a obyvatelstvo se bude muset probrat z této perverzní slizké hypnozy, kdy toleruje takové zrůdnosti, ač jsou přímo na očích.
U příspěvku:Krápění
j.f.julian (Stálý) - 21.5. >
U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.5. > PřilítliMimozemšťani> 

Určitě se seběhnou události tak, aby bylo možné přejít do nového věku. Ale skutečně se nedá jakkoliv předpovídat, co se bude dít a jak se co stane.
Jeden z efektů, který by mohl do věci vstoupit, by mohlo být nějaké násilné „odhalení“. Jako skutečné, reálné, že by se lidem říkala pravda proti jejich vůli, že by to museli přijmout.
S námi se zachází zle, nikdo naše názory a děsivé zážitky nerespektuje, my máme tolerovat všechno, ale vůči nám je tolerance nulová. O takové násilné „odhalení“, ale prolhané, se pokusila vláda s událostí, kdy Putin začal s SVO na Ukrajině. Tehdy rychle naběhala tato vláda cenzuru a zablokovala první weby, nejznámější byl aeronet a spustila děsivé vymývání mozků, kdy se snažila veškerou alternativní a konspirační scénu nalakovat na „kremelskou propagandu“, všechno všecičko, od esoteriky po boj proti 5G a NWO najednou měla být „ruská propaganda“.
A v diskuzích si začali vyskakovat sprostě nasazení idioti, kteří začali mentálně válcovat všechny, že jsou idioti, co naletěli a teď to mají potvrzené, že to všechno byla celou dobu jenom a jenom ruská kremelská propaganda.

Bylo to prolhané a směšné. Nějaké slabší kusy to asi semlelo a pokorně se vrátili na cestu „normálního člověka“ a začali opět svůj mozek přeformátovávat na mainstream.
Zbytek to výrazně zradikalizovalo a zatvrdilo.

No, ale co kdyby se náhodou stalo, že by „konspirátoři a dezinformátoři“ získali média pod kontrolu a bylo by skutečně dost neprůstřelných důkazů, že konspirace byly absolutní pravda?
Pak by se dal dělat takto intenzivní brainwashing s tupým davem, taky by se dali nádherně vyšokovat, že jejich víra, celoživotní, byla „satanistická propaganda“ a že celý život věřili sračkám a že jsou vlastně zločinci.
Ale na rozdíl od těch plácalů s kremelskou propagandou by byly důkazy a byla by to pravda.
To by bylo.
Já myslím, že by to pak způsobilo masivní vlnu úmrtí. Myslím si, že běžný debílek je naživu kvůli tomu, že já jsem pro něj blázen a nesmím být nic jiného, než blázen. Debílek musí žít v pomyslném světě, kde neexistuje mind control, NWO, psychotronické útoky, ani biologická válka, natož nějaký mimozemšťani. Já jsem blázen a žádné konspirace nejsou pravda! Já jsem zlá a perverzní a vymýšlím si strašný storky, to proto, že jsem zlá a blázen! Tak!
Jedině tak může debílek žít v pokoji a být vůbec naživu. Kdyby mu byla stržena opona a musel by se podívat zrůdnosti do tváře, musel by pochopit svět, ve kterém žije, tak by prostě brzo zašel.
No, nějakou dobu se asi ještě na blbečky bude brát ohled.

A to se všechny ty nadstavbové mocenské struktury tak snaží!
Aby přeci jen něco daly ven.
Aby to začínalo být „čím dál tím víc jasné“.

Kupř. ten odporný rudý a krvavý oficiální královský portrét Charlese III., to je tak hnusné a strašidelné na první pohled a jen jak to člověk viděl, tak ho napadlo skládat a obracet a bylo stoprocentně jisté, že se v tom najde nějaká úchylárna a znamení!
Kdekdo už si s tím pohrál, tady jsou dva nejznámější výsledky:
Jako je fakt, že toto není náhoda. Jednak není náhoda to, jak hnusné a strašidelné to je na první pohled, ale i to, co skládáním a převracením toho obrazu vzniká.
Hlava Bafometa určitě není náhoda a ta první podoba, jak je horizontálně, mi připadá až nechutně naturální, kdy zobrazuje utrpení, vyhaslý utýraný výraz bez jakékoliv naděje, obraz maximálního výsledku mučení a navíc jsou tam jakoby z obou stran zmáčklé nosní dírky, jakoby ruce prstem tlačily na bizarní nosík. Mám podezření, že máme u nosu nějaké implantáty, asi pouze energetické, které nám brání normálně plnohdnotně dýchat. MK Ultra jak na talíři.
Prostě týrání, mučení, satanismus, ve mně to okamžitě zarezonovalo, jo, to znám. Protože nebyla jsem daleko od takového definitivního umučení a jen s GF se mi podařilo se z toho odrazit.
Je až děsivé, jak přesný ten obraz je, jak dokonale vyjadřuje takové mučení lidí. Psychické i fyzické.

No, tak dala by takovou zhovadilost namalovat britská královská rodina? Nebo dalo by se říci, že se to prostě umělci nepovedlo, když evidentně každá jeho mazanice na kraji má svůj přesný význam?
Nevím, kdo to dělá přesně, jestli NWO pod tlakem GF, nebo se jedna mocenská klika mstí a vyhrožuje druhé, ale doopravdy je zjevné, že královská britská famílie je na odpis a že se veřejnosti velice nápadnými symboly vnucuje satanismus znepokojivou formou. Tak, aby je to praštilo přes nos a museli se aspoň pozastavit.
Tady to nemůžou odbýt jako „modení umění“. Jako když je na klauzurách AVU nablito v rohu a neví se, jestli je to umění a nebo ne. Prý nějaká obtloustlá učitelka vystupovala nahá před studenty, to je prý umění. Zajímalo by mě, jestli by bylo taky umění, kdyby ji někdo fláknul.
To je typická prezentace satanismu, třeba přes to „umění“. To je normalizace hnusu, perverze a úchyláctví na veřejnosti. Já jsem počátky těchto odporností zažila před necelými 20 lety na škole. Už tehdy se prosazovali nejhorší úchylové. Nechci vědět, kde je to dnes.
Takže to je normalizace satanismu a perverze. Zničení umění, relativizace umění a hlavně jeho cen, protože je to prý výhodný způsob, jak prát peníze. A jak by asi třeba synáček Bidena mohl malovat díla za statisíce či miliony, kdyby umění zůstalo umění a on prostě malovat neumí?
Takže to je normální zacházení s „uměním“.
Ale portrét Charlese III., to je věc, která má šokovat a čeřit vody a upozorňuje na satanismus tak, aby to vyvolávalo otázky, hlavně proč zrovna Karlík, že? Královská rodina a toto?
Jak by se mohlo něco takového dít, kdyby nebylo nějak v plánu to nakonec na veřejnost vybalit.

Takže jednou to veřejnost dostane naservírováno a bude to muset zpracovat.
Myslím si, že vzhledem k tomu, že s námi se nikdo nemazal a chrání nás jenom ta GF, jinak už jsme skončili s povinným vaxem s nápisem „idiot, co věřil kremelské propagandě“ na čele … že by to pro mainstreamové milánky taky nemuselo být až tak citlivoučké.
Jenže oni nejsou my. Ti nejsou odolní. Ne, ti se rozpláčou, roztřesou a zemřou.
Ale nějak to proběhnout musí.
To je to, o čem píšu celou dobu. Do galaktické éry nemůžou jelita, co věří na pohádky typu starý svět. Nejsou rigidně náboženští, ani bezvěrci, nemají problém pochopit základní metafyziku, ani otázky psychotroniky, ani mimozemšťany … fakticky to není pro každého.
U příspěvku:Slon
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.5. > chodím se na něj dívat, je neuvěřitelný
U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.5. > PřilítliMimozemšťani> Nenávist se dále protáčí, lidi se dále vytáčí. Situace je komplikovaná a je jisté, že již nikdy to nebude „jako dřív“. Prostě už nikdy. Na Slovensku je prý nenávist velice vyhrocená a u nás v mediálním prostředí to stejné. Vídávám články, kde žasnu nad sprostotou autora, kupř. dnes jsem četla článek o novém filmu ČT, který se jmenuje „Svatá“, nevím proč z toho chazarští rarášci lezou po zdi, ale strašně jim ten film, režisér i herečka vadí. Autor toho článku Bohdalovou pomluvil jako prorežimní nestvůru a málem ji popřál smrt. V podtextu tam třeba bylo, že už by měla být vlastně 10 let po smrti a přesto je nestydatě naživu, když „slušná žena“ zemře v 83 letech průměrně. Ne že by to takto psal, ale v podtextu to bylo.
Člověk žasne, co se děje. Taková nehorázná sprostota, která se valí z mainstreamu, to tu nikdy nebylo. Inu, satanisti. Satanisti, kteří ovládají veškerá odvětví naší společnosti a kteří minulých 30 let nelenili a začali s naší likvidací a ovládli právě všechna společenská odvětví skrze naši naivitu a víru v „západní demokracii“, cítí svoje ohrožení a téměř jistý konec, proto nyní tak zběsile řádí a již si nedávají ani trochu pozor.
Asi si dávají pozor na hubu jenom ty špičky ve vládě atd., kteří dostávají jasné notičky od žiďáků ze CIA, jako je třeba ten Rakušan. Ti pod nimi žádné notičky nedostávají a šíří nenávist naplno.
Ti pod nimi ani nemusí být žádní satanisti, že by to jako nějak věděli, že by cokoliv dělali vědomě. Ne, to jsou prostě jenom amorální lidi a úchylové. Systémově byli podporováni. Veškeré dějiny od 1989 byly ze strany západu zločinné. Jugoslávie, Blízký východ, Afrika, Afghánistán, privatizace a rozkrádání národního majetku, dále nasouvání nelidských korporátních poměrů … vše amorální a odsouzeníhodné. Kdo se ale vymezoval, kdo věřil v nějakou čest a morálku, ten byl vystrčen ze společnosti, když se tak projevoval výrazně, jako já, že jsem aktivizovala na netu proti 5G, byl pomocí nepřiznaných technologií zešílen, nebo rovnou zabit.
Zato nejhorší hloupá a amorální svoloč, které nevadí zabíjení a ničení žádných kultur, jsou špatní, hloupí a zlí a úchylní z podstaty, ti byli nasazenými lidmi nejvíc protěžováni a těm bylo nejvíce pomoženo. Tak se dostali nahoru a dnes mají funkce, což je znát na úpadku úrovně úplně všeho a rozbujelosti sprostoty a přízemnosti úplně všude. Zkrátka, satanisti měli velice dobře vypracovaný plán na likvidaci našeho slovanského, postsovětského prostoru.

Jenže, šlápla jim do toho Galaktická federace se svoji akcí proti nim a NWO muselo všechny svoje plány urychlit, tím pádem se jim nepodařilo vše zrealizovat tak, jak chtěli. Potřebovali více času, museli se svými největšími tahy začít předčasně, proto nemají takovou úspěšnost, jakou potřebovali a navíc se hodně odhalili. V podstatě svým jednáním potvrdili všechny konspirační teorie.
Kupř. ta magnetizující vakcínka horečně násilně cpaná se všemi těmi povídačkami o tom 5G … na považ člověče :-)

No, tak oni potřebují za každou cenu dostat náš slovanský prostor na kolena. GF mě ubezpečuje, že už nemůžeme prohrát a že žádnou občanskou válku nedovolí. Já jim věřím.
Ale všelijaké amorální potvory, které nás tu serou už 30 let, nyní vnímají, že jsou v ohrožení, že proti nim vznikla dost mohutná opozice, která se tedy profiluje jako proruská a proputinovská a Putin s Lavrovem jasně mluví o boji nejen proti nacismu, ale i proti NWO, ač oni tomu nepřikládají všechny ty konspirační významy, alespoň veřejně ne, ale mluví o tom jako o globalistické převaze, kde hraje hlavní roli kolektivní západ.
Zkrátka, proti satanistům vznikla konečně i politická síla, nejen ideová. Reálná síla, která je závislá na chápání obyvatel napadených zemí ze strany USA. Já naši zemi považuju za okupovanou, odmítám být ovládaná nějakými satanistickými nacižiďáky.

Je fakt, že kdo je úplně vygumovaný a konspiračními teoriemi nepolíbený, skrze svoji nízkou spiritualitu, etiku, inteligenci a vysokou míru přizpůsobivosti se nikdy nesetkal s žádnými problémy s NWO, se satanistickými strukturami moci, ani nikdy neslyšel mind controll v hlavě, natož aby se setkal s psychotronickými útoky (to je jen pro lidi s výrazným potenciálem ohrožovat NWO) … tak ten asi nechápe nic a musí mít pocit, že tu krásně běží ta hodná demokracie a svoboda a teď se najednou vyrojili nějaký zlý konspirátoři a dezinformátoři a chtějí mu to vzít.
A tak je nenávidí.
Já si upřímně myslím, že tito lidi budou skutečně ze společnosti odstraněni, protože si dali vax a protože bude záblesk a oni na to prostě nejsou připravení.
Nicméně teď tu ještě jsou a straší tu. A připadají si nespravedlivě napadáni, ze situace tohoto světa nechápou vůbec nic. Jak moc jsou takoví schopní zradikalizovat, to vážně netuším.
Nejvíc ohrožení se cítí asi amorální tzv. „lidé“, kterým satanistický systém, co tu jel od 1989 velice vyhovoval a s těmi zřejmě nejaktivněji zachází NWO. Proto nechávají takové amorální sprosté pobudy hodně řádit, aby pěchovali nenávist a doufají, že se jim tím podaří dostat lidi do ulic a pak mezi nimi vyvolat absolutní rozvrat a chaos a následně občanskou válku.
Tím by zlomili a dobyli náš postsovětský prostor už definitivně a byli by spokojení.

No, naštěstí zdá se se přeci jen probralo do reality určité kritické procento lidí, kteří pochopili, že konspirační teorie nejsou teorie, že je to realita.
Ti jakmile chápou tuto hru, o co jde, tak už se nedají vytočit.
Je fakt, že ti, co procházeli událostmi minulých let s otevřenýma očima a snažili se spirituálně, i rozumově pracovat, tak už mají šoky za sebou. Už se nenechají vytočit natolik, aby šli do války. Už rozumí těm hrám, které se tu dějí.
Naštěstí tomu rozumí i ti konkrétní politici.
Takže ve skupině, která je dezolátská, konspirační a nevím jaká je potenciál k tomu, že se satanistům opět nic nezdaří tak, jak chtějí. A že tato skupina nezabere na jejich snahy vyvolat občanskou válku.
Žádná občanská válka nebude, ani u nás, ani na Slovensku.
Protože je tu GF, protože konspirace nejsou konspirace a bez GF by neexistovala ani žádná alternativa, protože by byli všichni mrtví, včetně mě.

Samotnou by mě zajímalo, jak se věci vyvinou, protože jednoduché to určitě není. Na Slovensku mají alespoň méně očkovaných lidí, kteří tím pádem dokonale podléhají mind controll, aniž by o tom věděli. Mají tedy méně zombies. Tím pádem mají šanci, že se na pronárodní stranu přidají další lidi a pak by byli schopni na bázi většiny udržet záchranný směr – tedy na východ a pryč od západu.
Horší je to u nás, kde je populace rozdělena přesně na třetiny, prostřední třetina je protáčecí, těm je vše jedno, půjdou tam, kde je to jednodušší. 2/3 jsou očkovány.
Žádným hurá převratem nic nejde. Věřím, že se hraje o čas. Čas, kdy mají šanci přežít pronárodní a ještě nás definitivně nezlikvidovali satanisti, je cenný, protože se ukazuje čím dál víc pravda o NWO, ukazuje se pravdivost konspiračních teorií. Taktéž narůstající agresivita režimních končících loutek je hodně vypovídající.
Změny přijdou. Ale vždy zůstane ve společnosti docela dost lidí, kteří jsou určeni k likvidaci, jsou zahrnuti v těch 80%, co GF vyhodnotila, že půjdou pryč. Asi zmizí až časem, kdy vymřou na nemoce a neplodnost a nakonec při záblesku.
Do té doby se musí společnost udržet, aby nepropukla občanská válka a aby se začalo s vysunováním USA a nacižidů z našeho postsovětského prostoru.


U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 19.5. > PřilítliMimozemšťani> 

Já myslím, že moje špionážní akce na vytáhnutí další taktiky chazarských šmejdů na veřejnost je úspěšná a že už to asi provozují. Že hned jak se to nepodařilo, ta prasárna, že chtěli zabít Fica, tak už lakují a dělají moudré lidumily.

Viz. Rakušan, chazarská postavička, malý podlý otrok v soukolí NWO:
Tak ten teď vypouští rádoby moudré a mírotvorné, civilizované obláčky dušoprdství, vlezlej, až je to na blití, když člověk nemá porušenou paměť:

viz. článek:
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-rakusan-atmosfera-je-vyhrocena-i-u-nas-40472146#source=hp&seq_no=3&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


citace z článku:
„Jaká je vaše reakce na to, co se ve středu stalo na Slovensku?

Člověka z takového činu vždycky jímá absolutně čistá hrůza. První myšlenka samozřejmě přirozeně směřuje k tomu, aby ten, komu se tohle stane, v tomto případě premiér Robert Fico, zaprvé tu věc přežil, protože to byla opravdu střelba z bezprostřední blízkosti. A zadruhé, aby neměl žádné následky a uzdravil se.
Je to šok. A první reakce? Že násilí obecně nepatří do společnosti a ani do politiky. To je tvrdá disciplína, ale jakýkoli projev fyzického násilí je odsouzeníhodný. Je to kriminální čin, který nemá názorovou barvu, obludná věc.
Potom jenom člověka napadne, že všichni bychom si měli v reakci na takové události dát pozor na to, jak tvrdá slova vypouštíme, jak mluvíme, jestli nenadužíváme slova jako vlastizrádce, kriminalizace apod. vůči našim názorovým oponentům.“

No ale to nějak otočil, protože není to víc jak dva roky, co vytočil a názorově znásilnil českou společnost tímto příšerným počinem za 70 000,-:… čímž jednoznačně kriminalizoval Putina a taktéž s tím automaticky všechny, kdo by se rozhodli reálně zvažovat, kde je pravda a navíc jedním dechem zavedl tvrdou cenzuru na internetu, vypínání webů a kriminalizaci osob, které nesouhlasily s ukrofašistickým banderovským „azov“ hrdinstvím a stavěly se na stranu Ruska.
Prostě škrtl část národa, cca třetinu, vyhrožoval jim a sliboval jim zlý konec a smrt.
To byl jeho reálný výkon v tehdejších dobách.
Zločinec a parchant je to. Teď bude dělat, že je jako milius a má rád lidi – evidentně dostal notičky z mého odposlechu.
Jen se asi o trochu víc snaží, aby nebylo poznat, jak lže a nedovolí si podprahové zákeřné vytáčení, jako kdysi:

viz z jiného článku:
„„Nervozita ve společnosti je obrovská, nebudu pohrdat a nálepkovat lidi, kteří se sejdou k demonstraci. Je tu Putinova drahota a válka. To považuji za zcela přirozené,“ prohlásil na Primě.“


Což je výrok na pár facek, protože je to přímý výsměch lidem, kteří byli na demonstracích PROTI vládě, ne proti Putinovi. Drahotu způsobil řízený chazarský převrat a amorální, nezodpovědné chování se této vlády, která vlezla do prdele CIA tak hluboko a pro naši národní kulturní kontinuitu nejhanebněji z celé Evropy, že inflace u nás je nejvyšší ze všech zemí EU a krev se vaří, jak nikdy.

Prý by dnes už tento blb tu vlajku s Putinem nepověsil. To je hezký, jak se ušánek učí během a jak se hezky poučil.
Jenže my jako lidi máme právo, aby se do takových funkcí dostávali lidé kompetentní, kteří se nemusí učit tím, že škodí svému národu a dělají neuvěřitelné politické a diplomatické kiksy, přešlapy a ostudy.
To je hezký, jak se ušánek pěkně učí, máme ještě spoustu času a nervů si počkat, až dospěje do stavu člověk, tovížejo.

Prostě je to úplatný parchant, chazarská loutka a hnus, kterému se nedá věřit ani debilita a přešlap. Na tomto hajzlovi se vždy pozná, co zase žiďácké příšery ze CIA nařídily.
Teď má dělat míliuse a získávat zpátky důvěru lidí.

U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 19.5. > PřilítliMimozemšťani> 
Když se snažím probrat všelijakými těmi aktivistickými profily, režimními systémovými a naopak tzv. dezolátskými, tak toxičtí a jedovatí, vytáčecí a vyvolávající nenávist jsou ti systémoví. Tzn. proukrajinští, protiruští, provaxerští. Ti vytáčí, uráží, šíří nenávist, projevují extrémně nenávistné názory, zejména tedy na Rusko. Dezoláti možná poukazují na nacistické podhoubí Ukrajiny, ale nějak jsem neviděla, že by padaly výzvy k vyvraždění Ukrajinců a zničení celé té země. Naopak je to daleko běžnější, režimní aktivisti jsou jak utržení ze řetězu. Lžou podle notiček satanistického vedení, prostě vyloženě lžou, kdežto dezoláti se snaží víc ověřovat fakta.
No, jak by to asi vypadalo, kdyby byl za komunistů internet, že? Všechny STB zrůdy by vedly sprosté režimní profily, které nevybíravě útočí na odpůrce režimu a nepokrytě lžou.
Furt ta stejná písnička.
Takže skutečně – je třeba si intenzivně zapamatovat zrůdičky, které nyní s ukrajinskou vlajkou, předtím tibetskou vlajkou často, v současnosti aktivizují proti dezolátům a antivaxerům, nenávistně, sprostě, výsměšně, vytáčecím způsobem dmýchají nenávist, chtějí zničit Rusko a sami se staví na výsluní jakési demokracie. Jsou to obdoby režimních STBáků a obecných udavačů jako za komunismu.
Zapsat si je do paměti a po změně režimu jim nepodat ani suchou kůrku, ideálně je vyhnat ze země.
Třeba v mém městě obsedají skoro veškerou kulturu, žiju v extrémně toxické díře. No, tak jestli jsem od galaktické policie, holt jsem se musela narodit do zločinné díry plné toxických zmijí. Ale unavená z toho věru jsem.

Pokud se podaří změnit režim – čímž myslím v podstatě to, že se odřízneme od USA, přestaneme být jejich kolonie a staneme se skutečně nezávislými, tzn. že se podaří vytvořit můj vysněný státní útvar složený ze států střední a východní Evropy, kde budeme konečně „sami pro sebe“, ve spolupráci s Ruskem, resp. přátelském partnerském postoji s Ruskem, tak se bude muset překopat i celá slavná „demokracie“.
Podle mě je to skutečně blbost z podstaty a takto debilní vedení funguje pouze u států, které jsou něčí slouha a nevládnou si samy, které jsou ekonomicky propojené právě na globalismus USA. Jakmile se od tohoto státy odpojí, tak si nemůžou dovolit takovou idiocii, že se každé 4 roky bude měnit systém a koncepce hospodářství.
Myslím si, že potom by bylo nutné vymyslet nějaký hospodářský plán podle rozumu, zkrátka že to někdo vymyslí hlavou, jak se to naposledy dělalo za SSSR, ne že tu necháme nějakou imaginární všeřešící ruku trhu a necháme si rozkrást národní majetek. Pak si myslím, že by ministři pro jednotlivé obory by měli být voleni odbornou radou, že by měli být doslova odborníci a měli by být voleni odborníky. Ne, že si každá vláda nastrčí na 4 roky na ministerstvo nějakého nekompetentního blba.
Co zatím pozoruju, tak se volby uskutečňují kvůli střídání ideologických koncepcí – za mého života to byla především ideologie „kapitalistická“ a „socialistická“. To už je ovšem minulost. Dnes je ideologie „globalistická“ versus „národní“. Nejsem ekonom, ale tipuju, že jde buď jedno, nebo druhé. Jakmile se staneme nezávislými a odřízneme se od parazitického západu, můžeme vyhodit předstírání demokracie do záchoda a přestat hrát tuto přiblblou hru. Naopak, vymyslet něco funkčního. Takže si myslím, že vlády se můžou střídat, ale ministři, odborníci ve svém odvětví, pokud jsou osvědčení, můžou být na pozici klidně 15 let. Bez výměn.
Myslím si, že lidi by si měli volit spíš zprostředkovatele mezi vládou odborníků a jimi. Někoho, kdo bude s lidmi aktivně komunikovat, vysvětlovat jim postoje vlády a vládě odborníků naopak zprostředkovávat postoje lidí a jejich problémy.
Prostě něco mezi totalitou a demokracií. Nějak mi ta klasická demokracie nedává vůbec nijak smysl. Pak je to ve výsledku tak, jak bylo řečeno v seriálu Jistě, pane ministře. Ministři se střídají a prakticky vládne nikým nevolená kasta vyšších úředníků.
Takže by to prakticky mohlo být jenom zlepšení.
Pokud budeme nezávislí, tak tuto prolhanou demokracii můžeme hodit do koše, protože potřebujeme něco, co bude fungovat. A lidi by si volili svoje zástupce, zprostředkovatele a komunikátory, asi by se v tom mohly odrážet i nějaké ideové proudy, ale myslím si, že jakmile se začnou věci dělat podle zdravého rozumu, ubude i ideových proudů.
Nevím, nějak když se člověk nad tím zamyslí, jak to funguje doposud, tak je to skutečně bizarní podvod a z podstaty je to nefunkční.

No, tak k mému snu pomáhá a tím pádem NWO překáží Robert Fico. Vyšší síly i GF stojí při Ficovi, věřím, že se podaří ho uzdravit a dát do pořádku, že se ještě vrátí. Taktéž věřím, že je v lidu Slovenska pořád dost duchovních sil a že u nich nepropukne žádná občanská válka. Ač věřím, že u nich musí šíleně lítat emoce a odporná satanistická pakáž se do nich nevybíravě, surově a násilně pouští a snaží se je vytočit do nepříčetnosti, že to ustojí. Že vydrží. Z mého pohledu je náš národní vývoj plně závislý na tom, co se bude dít na Slovensku.
Když bude na Slovensku silná národní politika, máme šanci se i my tady zbavit těch hnusných satanistických chazarských, sorošovských, či jakých chrobáků, co nás tady uzurpují. Jedině tak kopneme fialový rakušácký sudeťácký nus do prdele, že se zastaví až za hranicemi.

Včera večer před spaním jsem se rozhodla zase obnovit praxi odposlouchávání NWO zrůdiček, GF mi říkala, že můžu.
Tak jsem to zkusila, něco jsem odposlechla – nicméně nemůžu to příliš doporučovat, neboť to skutečně není příliš bezpečné, NWO má vyvinutou psychotroniku, nadále okultní jednotky a také jsou v tom namotané zlé síly jako takové, takže mají svoje bezpečnostní pojistky. Není to pro strašpytly a ještě je k tomu doopravdy třeba být jištěná Galaktickou federací, tzn. někým, kdo ovládá technologie a znalosti na totožné úrovni, nebo lepší.
Protože jen jak jsem začala něco slyšet, tak mi začalo lupat, strašit v pokoji a taky mi začalo něco trhat tělem. Já už jsem zvyklá, toto se mi stalo fakt už tisíckrát. Prošla jsem extrémními horory. Jen to píšu, aby to někdo nezkoušel „jen tak“, prostě je to nebezpečné. I když myslím si, že jen tak to asi ani není možné, člověk musí mít v sobě přístupové cesty, že ví, „kam“ jít odposlouchávat. Ač vyjádření prostoru, jako místa, tu vůbec není přesné.

No, tak co jsem tedy zjistila. Volně řečeno, nejsou to doslovné věty.
Jsou dost zoufalí z toho, že se jim nepodařilo Fica zabít. Vyjadřovali se v tom smyslu, že to byla jejich poslední možnost. Nyní se na něj už nemají šanci dostat, je velice chráněný, vyšší síly se na Fica vyloženě zaměřují, takže nyní má nad sebou „superochranku“. A oni se na něj už nedostanou. Mají z něj strach, protože v příštím roce 2025 bude Fico zřejmě hrát silnou roli při jejich likvidaci – tedy satanistické chamradě. Padaly tam věty typu - „no a jaktože to mají předurčený???“ Zřejmě jak pracují s těmi časoprostorovými technologiemi a mají náhled do budoucnosti, tak vidí, že Fico sehraje poměrně silnou roli v jejich likvidaci. Proto se ho bojí a chtějí ho odstranit.
Ale tuto šanci promarnili a sami to hodnotí tak, že to byla jejich poslední příležitost.
Když vymýšleli, co dál, dospěli k závěru, že vzhledem k tomu, že ztratili důvěru a lidi jim už nevěří a už ty jejich hry vidí, je jejich další jediná možná taktika začít něco dělat pro lidi, něco dobrého a sympatického, aby znovu získali jejich důvěru. Což tam někdo komentoval – „takže dělat to, proti čemu jdeme“. Takže se dá očekávat asi nějaké stažení těchto sviní a jejich přelakování se na lidumily, aby znovu získali důvěru.

Jsem v tomto optimistka, že nakonec padnou, že už příští rok se začnou věci hýbat. Že v USA vyhraje Trump, že Fico se uzdraví a vrátí do vlády, že to Slovensko ustojí a žádná občanská válka tam nepropukne.

Ještě k tomu mému odposlechu – je to mentální, astrální, duševní, telepatický odposlech, není to závislé na reálném čase – v podstatě sháním informace, které chci. Tzn. já chci zjistit, co plácají a GF a vyšší kosmický zákon mi to seřídí tak, abych ty informace získala. Třeba se o tom bavili předevčírem, nebo třeba se o tom budou bavit až zítra, ale mně se to do hlavy naskládalo včera večer, tehdy jsem ty informace vytáhla.
Taky nemůžu stoprocentně vědět, jestli je to pravda, ale řekla bych, že to je reálný odposlech, je to vlastně astrální - mentální čmuchačství a mocenská špionáž a je to skutečně „o hubu“, spíš o duševní zdraví a kdybych neměla za sebou tu válku proti NWO a nervala se s mind controll a žiďáky už dlouho, nikdy bych se o nic takového nepokoušela.


U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 18.5. > PřilítliMimozemšťani> Pokud se podaří změnit režim, bude třeba udělat čistku. Na férovku. Ne si dál hrát na demokracii. Už toho bylo dost. „Demokracie“ je evidentně západní vynález, který slouží žiďákům k ovládání národů. Jak asi může fungovat stát, když ho má každé 4 roky jiná parta zkorumpovaných idiotů, kteří skákají podle notiček nějakých perverzních sviní za mořem?
Pokud se u nás najde někdo schopný vládnout, což je asi největší kámen úrazu, že tu máme jen mafiány a naivní idealisty, chybí někdo jako Fico … ale kdyby se někdo takový našel a začalo se přetáčet k Rusku, otevřeně, tak bude třeba sundat „demokracii“. Prostě vše udělat víc transparentní, jak věci jsou. Když má někdo vládnout a má koncepci a vizi pro nějaký obor, kterým se má zabývat, tak tam musí být déle, než 4 roky.
Musí se udělat jiný systém vlády.
Víc postaru, když byla ještě království – bylo jasné, kdo vládne a kdo chtěl krále sundat, musel mít k tomu síly. Ne teď, že je tam zastírací postavička a vládne chcípácký velký úchyl bůhví kde.

No, snad nějaký takový převrat přijde. A udělá se ideová čistka a vypráskají se havloidní šmejdi, co se poslední roky ukázali ve velkém.
Těm hajzlům je třeba šlápnout na tu jejich zasranou svobodu, kdy jenom vyvolávají nenávist, nic neprodukují, pouze rozesírají a vytáčí společnost, šíří nenávist. Chazarské loutky. Aktivisti prorežimní, nevěřím tomu, že je to něco jiného, než pakáž zaplacená, případně skrze jejich debilitu pouze zmanipulovaná od Chazarů. Proruští to dělají ze zoufalství a zadarmo, ale tyhle kurvy jsou zkorumpované. A je třeba jim šlápnout na držku, protože tahle sorta by nás nemilosrdně nahnala do vakcíny povinně, klidně by nás i poslali do koncentráku. Pamatuju si to moc dobře, nemám mozkovou mlhu. Jsou to kurvy a je třeba je vzít u držky.
Jakmile se tahle pakáž nechá běhat volně, bude zle. Systém „demokracie“ je nastavený pouze pro tato hovada, ne pro obyčejné lidi.
Poslední kapka, co předvedli, byla cenzura webů, jejich zákaz a zavření Čermáka.
Tam skončila demokracie a „svoboda“ v této zemi.
Slouží to jenom šmejdům, nikomu jinému.

Je potřeba velká obroda. Lidová. Demokracie je vylhaný systém, je nefunkční, slouží jenom zlu. Je potřeba udělat transparentní vládu, najít poměr mezi mocí a vůlí lidu. Obnovit hospodářství.
Snad se najde v zemích východního bloku síla a nějaký systém se najde.
Ale dost bylo demokracie! Ta dává moc jen šmejdům a lidi jsou stejně bezmocní, nebo ještě bezmocnější, než za totality!
Seru na nějaký chudinky disidenty se samizdatem, když NENÍ možné vyvolat aspoň veřejnou diskuzi o 5G a mind controll! Když Vávra nemůže mít ani FB stránky na toto téma!
Nasrat, všechno jsou to jenom lži, aby si tady nějaký korporátní globalistický svině mohly dělat, co chtějí.

A ti, co se nyní „ukázali“, v tomto období, jako prorežimní svině, kteří všechny ty lži podporují a podílí se na vytáčení a radikalizaci „dezolátů“, na ty by se nemělo zapomínat v novém režimu. Tito byli zastaveni Putinem, jinak nás tato sorta špinavých kriplů nahnala na povinný vax, který byl magnetický.
Je nad námi ochranná ruka vyšších sil a GF, ti vystupují proti NWO.
Kdyby nebyli, tak nás tato sorta zombies a podplacených špinavých sviní zlikvidovala. Je třeba si na ně dávat pozor až do jejich smrti, která doufám přijde zrychleně. Buď nemocí z vaxu, nebo budou vysvícení zábleskem.
Ale nesmí se stát, že tyto svině se zase stanou plnohodnotnou částí společnosti a na jejich zločiny se zapomene. Jsou to daleko šílení zločinci, vůči lidem, proti kterým jdou. A to je ten otřesný efekt, že lidi se uklidní a stanou se zase kliďasy a budou se chovat slušně, zato tyhle špíny budou vždy zločinci. Je dobře, že se ukázali, červové hnusní. Aspoň se ví, kdo to je.
Na všelijakých těch profilech je poznat, kdo byl debil a naletěl a už se vyklidnil a kdo jede svinstvo za prachy a systémově.


U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 18.5. > PřilítliMimozemšťani> 


Občanská válka by zhatila všechno a to i ta na Slovensku. Takže doufám, že tam k ničemu takovému nedojde.
Pozitivní v náš prospěch je to prozření a radikalizace. Kdo je radikální, ten ví, co chce. Doposud tu byla ta cca třetina, která se vyprofilovala jako antivaxerská a dezolátská, v pozici naivních blbečků, kteří věřili v mýtus jakési západní demokracie, nebyli jsme nijak radikální, chovali se slušně, neustále systémem vystrkovaní na okraj. Neustálými lžimi, vysmíváním našich názorů, mařením hledání skutečných souvislostí atd., osztrakizací nepohodlných osob již na VŠ, prosazováním toho „správného“ názoru, atp. Plus samozřejmě psychologickými metodami zaváděných klišé, že „člověk musí být schopný“ (tzn. schopný všeho, být odporné bezohledné hovado, nebo dělat za pár fufňíků na žida v montovnách a namlouvat si svoji „schopnost“), nemáme závidět „úspěšným“ (tedy jít proti bezohledným kolaborantským hovadům a prozápadním amorálním kriplům) atd. Vše v heslu „vše pro zločin, vše proti lidu“. Plus do toho byl všude nějaký zasraný havloidní ksicht v pruhovaném tričku, co dělal chytrého a fňukal kolem disidentů. Doba ještě nebyla tak daleko, vše bylo daleko méně radikální, takže nic nebylo jasné . Jsou to satanisti, nejsou to satanisti, jsem blázen, nejsem blázen, co když má ten pruhovanej dědek pravdu a já jsem nevzdělaná a neznám souvislosti, co když jsem fakt debilní socialistka a jsem naivní??? Atd., atd.
No ale teď se nám pruhovaná verbež odhalila jako stupidní hovada, co zachází s fakty jako prasata, že jsou to demagogické svině, které současný „disent“ jaksi nevidí, už se ukázalo, o co šlo špinavým žiďákům od 1989 doposud – tedy oslabit naše končiny, ideálně nás úplně zničit, zotročit a zničit Rusko a zmocnit se jeho zdrojů … už víme, co jsou globalistická hovada zač. Naplno se vyblil mind controll, tedy aspoň pro spirituální lidi a taky, naštěstí, je tu GF. Máme naštěstí lepší bohy, než bezvěrecká kyborg globalistická pakáž.

Teď jde tedy o to, že když jsme byli dříve naivní, že taky byla jiná doba. To byli dle všeho naivní i politici a věřili jsme v něco normálního. Chcípácký špinaví žiďáci od CIA si tu taky nemohli dělat takový bugr, jako teď, protože žilo ještě mnohem víc starých lidí, kteří by se nenechali tahle zmáknout.
Evidentně měli plán spustit covid a očkování, pozabíjet starouše a digi mlaďouškům nastolit nacistický NWO mind controll převrat.
No ale protože je GF začala likvidovat, museli všechno zrealizovat dřív, než chtěli. Takže staroušů nepomřelo tolik, jak chtěli a střední generace ještě není tak profilově naci, jak by chtěli. A mlaďoušků je méně a i tam by mohlo kdekteré dítě ještě zradikalizovat proti nim.
Takže se jim podařilo akorát to, že třetina, která byla dřív hodňoučká a naivní, hezky prozřela a zradikalizovala. Hlavně ve střední generaci.
No a když zhodnotím všechny ty „kapacity“, co jsou u moci a v pozicích většinou jen kvůli tomu, že umí významně povytahovat obočí a BEZ argumentů šikanovat nepohodlné osoby anázory, jen kvůli tomu, že mají za zadkem systém, kterému ho ochotně nastavují … tak skutečné kvality jsou v nás, ne v těch režimních larvách a ve skutečnosti by neměl být problém je sundat dolů.
Většina z dezolátů není úspěšná ve společnosti kvůli tomu, že mají do osobnosti zabudovanou etiku a to se v této společnosti nesmí, je to velký problém. Ale jestli docílíme toho, aby se společnost víc změnila na principy podle nás, tzn. se opět zavedla poctivost a fair play a vymítila se zločinnost a lezení do prdele USA a západu, tak se věci velice brzy otočí a to, co nyní obsedá společnost, půjde velice brzy tam, kam patří. Na okraj a na dno a ideálně za naše hranice.

Potřebujeme dostat nás prostor pod naši kontrolu, aby to tu bylo slovanské. Jakmile se začne rozpadat USA, které je ideově vynález zlých žiďáků a nyní je ve všem již vyčerpané, tak s tím jde do hajzlu i Evropa. A jak dlouho bude bavit muslimy, co v Německu vyřvávají, že chtějí chalifát, být občansky spořádaně hodný na hovada, co nevědí, co jsou za pohlaví? V podstatě jsou až obdivuhodní. Nastěhovat do Evropy spousta muslimů z Blízkého východu a severní Afriky a pak navádět bělošská obtloustlá brejlatá mláďata, aby si vymýšlela pohlaví podle nálady … inu, žiďácký plán. Který jim v západní Evropě jednoznačně vyjde. Protože oni jsou proti nám spirituálně mrtví a nejsou slovani, oni se nemají čeho chytit. Takže to tam jednou určitě vybouchne, muslimský teror a nakonec jejich velký vliv a převrat proti původnímu obyvatelstvu.
Tou dobou by bylo skvělé mít zařízený stabilní středo - východní slovanský politický svazek států.
Protože až se naserou muslimové, tak z těch hovádek s pruhovaným svetrem udělají fašírku. Ale i z nás, pokud si ty kriply my nesrovnáme jako první.

U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 18.5. >
Hlavní a zásadní změna, která může přijít ve společnosti, je pád těchto zpráchnivělých žiďáků, chazarů, klasikého NWO. A s tím pád „liberální demokracie“, tzn. těch zločinných struktur, co nám nyní vládnou (prý se nepokrytě radovali, že je Fico postřelený, všelijaké vládní partaje) a také celkový pád západního světa.
Protože tyto dementní zrůdy, které jsou ve své podstatě skutečně velice šílené, realizují zločin za hranicí jakékoliv představitelnosti a jejich bezohlednost je tak velká, že to doslova vyrazilo dech, že není možné jim ani nějak oponovat. Je mnohem horší situace, než za protektorátu za nacismu, protože tehdy jsme aspoň věděli, že jsme okupování nehorázným nelidským parazitickým nepřítelem a nebyli jsme nuceni tomu říkat „demokracie“.
Nyní všechny ty odporné zrůdy ve vládě musíme tolerovat v rámci „demokracie“ a jsme jejich urvanou nehoráznou zločinností absolutně paralyzováni a protože jsme vesměs – jako ti, co s nimi nesouhlasí – vystrkování ze společnosti systémově dlouhodobě a také jsme zahnáni do kouta dlouhodobě, máme proto menší moc a navíc jsme spirituálně vyvinutější skupina, než ti, co jsou nyní „nahoře“, tak jsme zároveň méně ovladatelní systémy „mind controll“ - tak proto ve výsledku všechno stojí. Protože jsme moc slušní a spirituálně na výši, zato vládnoucí vrstva se všemi těmi havloidními zrůdami jsou zločinci a chovají se naprosto bezohledně.
Naděje je, že se tuto vládnoucí vrstvu podaří svrhnout definitivně aspoň při dalších volbách a že se všechny ty prožiďácké zrůdy v pruhovaném tričku a rádiovkou zase uklidí do sklepa. Po posledním vládním období už člověk ví, že se nemá namáhat se zdravením takových kreatur a ani nemusí tím směrem předstírat slušnost. Že na druhé straně skutečně nebylo nikdy nic, co by stálo za námahu.
Ale co dál s takovými ksindly ve společnosti, nevím.
Naposled tu byly proamerické zrůdy v letech 2009 – 2013, potom 2 období vládl Babiš. Nečas a Kalousek byli na blití, člověk vypínal TV, nenáviděl je. Ale to, co provedly tyto prožiďácké proamerické zrůdy, o tom si tehdejší vláda mohla nechat zdát. Hlavně se tehdy tak macatě a bohatě neměly možnost projevit havloidní, prožiďácké, proamerické zrůdičky ve společnosti. Jako teď.
Po období 2009 – 2013 člověk mohl nesnášet pravičáky. Ale po období této vlády hrozí občanská válka. Na Slovensku hodně, protože Slováci jsou divočejší, než my. U nás méně, máme o něco klidnější povahy.

Takže jestli se podaří svrhnout tyto kolaborantské zrůdy, ideálně s někým jiným, než s Babišem, přinejhorším s Babišem, musí se utáhnout režim směr Rusko tak, aby si tyto svině už nešrtly NIKDY. A byla bych i pro to jim život náležitě osladit, aby odtáhli z této země dobrovolně.
Ať táhnou chlapečci v pruhovaným tričku i s rádiovkou a ať už se nikdy nevrací. Mám trochu obavy, že to stejný oni už začali realizovat s námi a že taky budou chtít přitáhnout svůj obludný režim a vyhnat ze země nás.
Ale začali s tím první, havloidní zrůdičky, ukronacistické bestie.
A chtějí nasadit a zavést NWO.
A proto nemají právo na vítězství. CIA žiďácké zrůdy od chazarů jsou už v prdeli. Já věřím, že Američka padne. Ten stát je zločin od začátku, staré USA je mrtvé. Něco z toho státu zbude a to něco asi bude vznikat za dob vlády Trumpa. Ale už to nebude USA se CIA perverzním nacisticko-žiďáckým vedením. Jak nebudou mít havloidní zrůdy funkční Američku, jsou v píči a nemají za sebou nikoho. Zato Rusko bude stabilní. Je blíž a bude stabilní. A my, pokud se nám podaří obrátit v této zemi režim, doufám nebudeme trpět přehnanou tolerancí k těm odporným ksindlům. Kteří se jasně ukázali.

Oni se drží křečovitě, násilně, jak ten zkurvený dementní žiďák, co nedokáže pochopit, že jeho zkurvenou Američku nikdo nechce, že nikdo nechce NWO, že „mind controll“ je zločin.
Ono evidentně z této debilní populace nikomu nepřipadá „mind controll“ jako zločin. Nechápu proč jim to nepřijde jakoo zločin, vždyť je to absolutně perverzní zrůdnost. Svým způsobem si i přeju, aby to všichni zažili, aby konečně pochopili, co je to za „slast“.
Ale jde o to, že jak se tlakuje jejich konec, těchto žiďáckých vlád NWO, tak jsou čím dál zločinnější.
Bylo by dobré ty špinavé šmejdy sundat z vlády ještě před koncem jejich volebního období. Protože následné vítězství Babiše je vesměs jisté. Pak si tyhle špinavý držky už dlouho nešrtnou po tom, co tu předvedli. Oni to vědí. Takže se budou snažit všechna svinstva zrealizovat v posledních měsících své vlády. Proto by bylo vhodné, aby skončili dřív a nečekaně a nestihli to.

NWO by se určitě líbilo, kdyby v našich zemích začala občanská válka. Provokují všemi silami, vyloženě o to usilují. Média šíří nenávist, dehonestují a uráží celou jednu třetinu obyvatelstva. Říkám, nějaký děsivý průser se nestal jenom kvůli tomu, že jsme ta spirituálně vyzrálejší část, že GF neovládá mind controll, tudíž nikoho nenabádá k atentátu a další věc – jsme většinou systémem zahnaní na okraj a jsme ti bezmocnější.
Ti, co jsou na koni a systémem vydržovaní, jsou havloidní prozápadní amorální zrůdy. Emoce lítají, vzít aspoň ten klacek, nebo basebalku a jít si to vyříkat, je občas dost reálná možnost. Ale zatím se to nestalo.
Na Slovensku mají k tomuto daleko blíž.
Snad to přesto vydrží a občanská válka nepropukne.
Protože to není dobrá cesta.
Musíme udržet provýchodní vlády a politiky. Jakmile na podzim vyhraje Trump, Fico se třeba do té doby zotaví, byla by šance tady sundat ty zrůdy u vlády. Východní blok by se mohl konečně odtrhnout od EU. Navždy.
Pruhovaný havloidní hovada s rádiovkou ať se odstěhují z naší země, když nechápou a nectí slovanství. Takový mamrdy tady nepotřebujeme. Mohli by pochcípat na vax, nebo je sejmout ten záblesk. Hlavně ať není občanská válka.U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 17.5. > PřilítliMimozemšťani> 

Těchto prapodivných hovorů se stranou NWO už jsem si zažila doopravdy hodně. Je těžké určit, co to je, protože ty inteligence na druhé straně jsou absolutně vyšinuté. Co já jsem si nalámala hlavu s tím, co to je. Jestli jsou to démoni, vojenské psychotronické programy, nebo co. Ale už věřím, že to je prostě naturální realita.
Tak jako tento atentát na Fica vypadá jako pomsta chazarů NWO, tak jsem třeba zažila návrat a pomstu reptiliánů v r. 2021, kdy dle mých zážitků způsobili tornádo na Moravě, jako pomstu naší zemi, kterou doopravdy nenáviděli a kde se odehrál mohutný magický odpor proti nim a způsobil nakonec jejich vykázání z planety v r. 2020. Tehdy mi v tom období pár dnů vyloženě hrabalo a slyšela jsem perverzní vykotlané řeči úplně vyšinutých existencí. Což byli dle všeho repťouši.
Taky jsem třeba slyšela šílené přednášky Drakoniánů o ženách, které vykreslovali jako nežádoucí, uměle nasazené bytosti, dle jejich vize mají být ve vesmíru pouze muži, kteří se reprodukují kyborg metodami. Jakkoliv je to vyšinuté, tak Drakoniáni jsou brilantní manipulátoři a jejich řeč byla vždy majestátní a ve výsledku to dávalo smysl. To je taky dost na šišku, mít v hlavě takový obsah.
No a tohle, co poslouchám teď, je zdá se skutečně tisíciletý žiďácký plán v hajzlu a poslední generace této magorie. Nějaký duševně vykotlaný chazarský magor.

Po tom, čeho jsem svědky minulé roky, co pozoruju v českých médiích, už se ničemu moc nedivím a radši se smiřuju s tím, že je to prostě pravda. Takhle oni uvažují. Jsou šílení, úplní magoři. Česká média a vše, co se děje v naší zemi, řídí CIA. Přičemž CIA a jejich špičky jsou tito vyšinutí žiďáčtí chazarští magoři, kteří jedou přiblblý vyšinutý tisíciletý plán podle debilního mimozemského rádia, ze kterého chrčela nějaká hnusná obluda, co měla v plánu zničit naši galaxii.
Proto je všechno tak těžce na šišku a vypadá to, jako kdyby byli všichni novináři po lobotomii a v krvi jim kolovala vlastizrada už při narození.
To žiďáctví je fakt podivná věc, to jsou vážně úplně vypatlaní dementi. Když se řekne „mystika“, tak si člověk něco vybaví. Buddhistická mystika – člověk si představí jogína, jak medituje. Muslimská mystika – nějaký derviš v poušti, meditace, tanec, touha po Alláhu, bohu, OK. Křesťanská mystika – extatická vytržení, modlitby na kolínkách, pokora, křížek, OK. Židovská mystika – ha, tady je problém. Co to jako je? Nijak se to nevztahuje k vnitřním stavům. Jde o shánění jakýchsi sil k vytvoření nějakého umělého života. Čarodějnictví, prapodivná alchymie s využitím démonských sil, umělé inteligence. Kyborg zrůdnost, to je jejich mystika, celou dobu své existence se napínají za kyborg vizí, jak je to naučil Jehova, zrůda, co je 40 let vodila s rádiem po poušti.

Už je jich fakt dost.
A já to teď mám v hlavě a přímo můžu poslouchat chazarské špičky CIA u projektů „mind controll“. Jsou to magoři, jsou vyšinutí. Geneticky, generačně, rodově. Odkládají veškerou svoji individualitu a rozum ve prospěch jejich šíleného plánu. Mění se na vyznavače porouchaného rádia a naplňovače jeho vůle. Jsou už rodově tak dlouhodobě cepovaní na velkou úchylárnu, že jsou z nich bizarní trosky, které přemýšlí tak, že dementní Biden je proti nim zářivá výloha rozumu.

A to vládne našim zemím! To vládne českým médiím!

No je to děs, doopravdy ještě můžu být svým způsobem šťastná, že ty bizáry slyším, protože to aspoň odhaluje zázemí za oponou a nemusím se ničemu divit.
Takže teď zřejmě chrochtající USA demence učiní posledních svých pár pokusů, než padnou jak francouzská šlechta po revoluci. Ty napudrované degenerativní šašky odnese čas.
Jen doufám, že se jim doopravdy nepodaří zničit slovanské země, jak asi nařídilo porouchané rádio.

Někde už v té demenci musí nastat zlom a musí dostat šanci zase normální lidská a zdravá mysl. Někde už se ty degenerativní příšery a jejich moc musí zhroutit.

Fakt nevím, co to udělá s debilem z 80% odpadu, ale to nemá smysl řešit. To je kretének, který úzkostlivě prožíval covídek s rouškou i v bazénu, aby pak běžel na spásnou vakcínku a zlobil se na ty nezodpovědný hajzly, jak to za boha nechtějí a tudíž ohrožují babičku. Pak papal celou dobu pohádku o zlým Putinovi, který zničehonic a bezdůvodně napadl tu hodnou a mocinky demokratickou Ukrajinu, která chudinečka jedna malá nezkorumpovaná chce do tý EU a taky do NATO a to proto, že je to Rusko tak strašně moc ohrožuje. Pak taky spapal chudinky sionistické z Izraele, jak byly opět bezdůvodně napadeny tím hrozným Hamásem a spolknul oprávněnost genocidy Gazy.
Je mi jedno, co udělá jakýkoliv zlom ve vedení společnosti, politice, v médiích s těmito idioty. Úplně šumák. Debilnější a šílenější už být nemůžou. I když je fakt, že jejich zvířecí frustrace přiblblého mozečku může být nebezpečná.
Myslím si, že lidi, co jsou na straně antiNWO a chtějí civilizační obrodu, už se nenechají vtáhnout do občanské války, že už jsme toho viděli dost.

Prostě to řídí choré mozky úplně vyšinutých psychopatů odněkud z USA, to, co se nám tady děje. Zřejmě bude časem stačit vypnout porouchané rádio.

Třeba jednou tu dementní archu úmluvy někde v Američce někdo vytáhne konečně z podzemí na světlo světa, udělá se tomu technický rozbor, co to je za blbý vehikl, strčí se to do muzea a budou se u toho dělat poutavé přednášky o pohnuté historii před dobou, která je už nyní.
Tzn. o dobách, kdy jsme mimozemšťany považovali za bohy a jejich technologie za kouzla a čáry a jak se na bizarní pobožné poslušnosti starému rádiu stala taková věc, že vznikla kasta úplně vyšinutých žiďáckých magorů, kteří chtěli zabít všechny lidi a zvířátka v kyborgulagu se zavedeným mind controll.
Umím si takové školní prohlídky představit.
„Toto je staré mimozemské rádio, ve starších dobách, kdy byli lidi ještě úplně debilní, zvané jako – archa úmluvy – artefakt, který ohrozil lidstvo. Nyní je již nefunkční. Prosím nedotýkat se. Díky. Vaše Technické muzeum.“

To přijde.


U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 17.5. >


Česká média plně ovládaná chazary se neuvěřitelně činí, co se týká překonávání nejhorších obludností a mega lží.
Ohledně toho atentátníka na Fica se snaží vytvořit jednoznačný dojem, že dědek byl proruský. Už je vážně nad jakékoliv lidské síly se k tomu snažit cokoliv rozumného říct.
Chazaři jsou prostě deprivanti, nemají rozum a věřím, že většina z nich jsou infiltrace do lidské rasy, že to doslova nemá lidskou duši. Zkrátka, „žiďácké spiknutí“. Když poslouchám žiďáka, který mě skrze „mind controll“ deprivoval, tak musím říct, že chápu stanovisko GF, kdy ho hodlá brát jako duševního deprivanta a odvezou ho v podstatě do nějakého specializovaného galaktického blázince. Chtěl se mnou mluvit. Tak jsem se uvolila. Sdělil mi, že oni – Deep State, chazaři – to vždy mysleli dobře, že nás chtěli všechny ochránit před mimozemšťany. Jako i před Galaktickou federací. Když jsem se ho zeptala proč, tak prý proto, že by pak už nevládla světu Amerika. Tak jsem mu říkala, že to je přece dobře. Ale on, že ne, že přece světu musí vládnout Amerika. Co bude svět, kde nebude vládnout Amerika? Tak jsem mu říkala, že lepší místo. Ne, on to nedokáže přenést přes srdce. Prostě psychopat. Že vždy věřil ve vyvolenost židů – jich a Ameriky, jako jejich zástupné země. Dle všeho je to příslušník poslední generace dementního žiďáckého spiknutí, které se táhne už 1000 let. Špatně chudák stravuje, že to všechno bylo na hovno, že celá jeho debilní linie předků obětovala životy kvůli tomu, aby se jim to všechno rozpadlo v ruce. Fakt dementní žiďáci. Chtěl vidět Jehovu. Ten tu už není, v této galaxii vůbec. Tak mu ho GF ukázali na obrázku. To prý že není možný, no byla tam nějaká smradlavá příšera. Nechtěl věřit, že je to doopravdy on, jejich Bůh. Tak se ptal, proč to jejich bůh udělal? Tak mu mimozemšťani řekli, že to udělal proto, že chtěl poškodit co nejvíc všechno a všechny v této galaxii, včetně jich, tedy žiďáků, co osnovovali spiknutí, že věděl, že to nevyjde, ale chtěl způsobit co nejvíc poškození. Byl agresor z jiné galaxie. Špatně to stravuje žiďák, je na něm znát, že je vyřízený, že něčemu doopravdy věřil. Dle jeho slov nadřazenosti jejich přiblblé genetické linie žiďáků kolaborujících proti lidstvu, následně Američce jako jistému státu, co bude vládnout světu. Uvěřil tezi, že jsou vyvolení a jejich úkolem je plně dotáhnout projekt „mind controll“ do konce, aby nám „blahosklonně“ vládli. To je jeho víra.
Vypadá to tak, tak to mám i od GF, že tato hnusná smradlavá linie zlých žiďáků od starověku poslouchala rádio – archu úmluvy – ze které promlouval Jehova. Ten je ovládal skrze posvátnou hrůzu a neznalost techniky. Vždy jim nakázal nějakou na hlavu postavenou prasárnu a pravověrná linie žiďáků to otrocky plnila, ať to bylo jakkoliv proti rozumu a jakkoliv zvrácené. Když ne, byli krutě trestáni, když někdo udělal hnusnou odpornost, byl naopak královsky odměněn. Prý se poprvé až v 17. století někdo z té genetické linie žiďáků dovtípil, že to není žádný posvátný zázrak, ale nějaká technika a taky prý uviděl v jakémsi zařízení budoucnost těchto věků, kdy viděl, že celé je to past a že to nevyjde, tak svoji zparchantělou famílii varoval, odřízl se od nich a odstěhoval se do Jižní Ameriky. Žiďák na něj vzpomenul a nemohl věřit, že zrovna tenhle měl pravdu. Těžko říct, třeba nějaký osvícený žiďák v 17. století doopravdy žil :-D
Je z něj znát, že mu byla doopravdy narušena jeho skutečná a upřímná víra, že je to prostě naprosto duševně a rozumově narušený jedinec. Na tomto světě vedený jako nejhorší zločinec, co tu byl kdy vůbec, v galaxii veden jako těžký psychiatrický případ. Svým způsobem oběť.
Zajímavé. Všechno má obráceně. Prý pro jejich dlouhodobý žiďácký spiklenecký projekt byla velká vzpruha přílet Mayter a šediváků obecně v době před nacismem, kdy zavedli nacismus, že to byl pro tuto kastu žiďáků zázrak a velice to posílilo jejich víru, že se již naplňuje jejich dávné proroctví a sliby, co měli z rádia, ze kterého chrčela bestie Jehova.
Takže uvěřili tomu, že skutečně je jejich velkým posláním skrze tuto ilegální mimozemskou techniku průmyslově převést svět do kyborg dystopie s „Mind controll“ a že jejich hlavním úkolem je zabránit normálním mimozemšťanům GF, co jsou naši duchovní mistři, aby ovládli tento svět a pak, když to hezky zvládnou, že přilétne Jehova a prohlásí je za Pány světa a že oni jsou nyní ta finální generace, která dovrší tisícileté dílo jejich zparchantělých žiďáckých předků.
Přičemž, jejich víra je materialismus, protože nikdy nepřijali Krista atd., nikdy nevěřili v mystický růst ducha, v rozvoj spirituálních možností člověka – to si mysleli, že je pitomost, protože je k tomu vedlo jedno pitomé mimozemské rádio.
Masakr ne?
Oni jsou vážně duševně nemocní. Když člověk poslouchá takhle v kebuli zpověď žiďáka, co sedí celý život u mind controll o jeho prapodivné víře a zoufalé depresi z deziluze, kterou utrpěl, tak si fakt připadá jak totálně šáhlý magor. Protože jenom toto slyšet je doopravdy nemocné. Zní to absolutně neuvěřitelně, že něco takového je vůbec možné.
Ale dle všeho toto je pravda o žiďácích a jejich spiknutí. S galaxií si pohrála nějaká příšera Jehova, jakožto výkonná část toho vesmírného viru a skutečně existuje nějaká zpráchnivělá větev takto duševně narušených žiďáků, kteří jsou nyní konfrontování s finálním výsledkem, totiž s tím, že nikdy nemohli vyhrát a tisíc let dělali šílenosti, satanismy a spiknutí proti lidstvu pro nic za nic. Nakonec jsou tak zdegenerovaní, že nechápou, jak jako může pokračovat svět, když mu nebude vládnout Američka s mind controll nad celou planetou.

Jsou fakt duševně nemocní, těžce vyšinutí.
Asi jako česká média.

Dědek atentátník někde vyřvával docela jasně: „Ať žije Ukrajina!“, prostě je to protiruský dědek jak vyšitý.

Viz článek na aeronetu:
https://aeronet.news/zradcove-kolaboranti-at-zije-ukrajina-bando-zkurvena-dost-bylo-fica-atentatnik-juraj-cintula-jiz-v-dubnu-vedl-malou-demonstraci-proti-robertu-ficovi-v-dolni-krupe/

Z článku:
„Pusťte si video výše a zkuste schválně identifikovat z jeho výkřiků a vulgarismů, které z nich jsou pro-ruské, pro-kremelské, pro-ficovské, prostě pro-dezolátské. Nám se to nepodařilo. Žádné jsme neslyšeli a neviděli.
Demonstrace zato byla anti-ficovská, anti-ruská a hlavně pro-ukrajinská, což bylo potvrzeno výkřiky Juraje Cintuly, a také pro-unijní, což potvrzovala vlajka Evropské unie, kterou mávali Cintulovi spoluúčastníci malé demonstrace. Nedovedu si představit, jak by mohl být Cintula pro-ruský a napojený na Rusko, když na místě vykřikoval hesla jako “Dost bylo Fica!” nebo “Ať žije Ukrajina!” spolu s nadávkami, že Ficova vláda je “banda zkurvená“.“

Vzhledem k tomu, že je tam i to video a každý si to může ověřit … no kdo není těžce máklý, musí z toho vyvodit, že dědek byl proti-ruský a obviňovat autora článku z „konspirací a dezinformací“ může taky jen pacient.

No ale český mainstream je jeden velký pacient. A já vím proč – viz. vysvětlení o vyšinutém žiďákovi, které chytám do své nebohé hlavy.
Třeba článek z českého mainstreamu:
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-psycholog-motiv-atentatnika-nedava-na-prvni-pohled-logiku-40472122

Psycholog nějak nedokáže pochopit motiv prý „proruského“ dědka.
Z článku:
„Pachatel se nechal údajně slyšet, že je na čin hrdý. Mohl být tedy vyprovokován třeba i tím, aby získal slávu u Ficových odpůrců?

O tom máme málo informací. Z informací, co víme, plyne, že pán byl neznámý spisovatel, básník. Byl ale v kontaktu s nějakou zvláštní společností, která měla být něco jako slovenská domobrana.

Má se jednat o polovojenskou skupinu Slovenskí branci, kterým údajně poskytli výcvik bývalí příslušníci ruských speciálních jednotek.

Nedává to na první pohled logiku. Proč by měl střílet proti někomu, kdo by mu mohl být názorově blíž než třeba předchozí premiér? Z toho vychází, jak málo o činu víme a jak je těžké dělat závěry. Těžko říct, co bylo motivem.“Z diskuze pod článkem:
„"Nedává to na první pohled logiku. Proč by měl střílet proti někomu, kdo by mu mohl být názorově blíž než třeba předchozí premiér? " Jelikož posbíral hlasy lidí sympatizujících s Ruskem, ale nic moc pro Ruské vítězství na Ukrajině nedělal, tak nějakému Rusofilovi přeskočilo a cítil se být podvedený. Pokud slíbil zlu že s ním bude spolupracovat ale nedodržel to, nemůže se divit že účty skládá dříve než u příštích voleb.“
No, tohle je vyloženě pro narušené psychopatické žiďáky, kteří se touto debilitou i nyní navzájem oblbují na sítích. Až tak křečovitě, že jim člověk má chuť dát z milosti prášek na uklidnění. Asi jsou všichni v duševním rozpoložení žiďáka, že taky jako nedokážou pochopit, že by svět mohl dál existovat třeba i bez tý Američky jako Vůdce.
Jsou to pacienti. Asi jsou vážně duševně nemocní, nedokážou strávit realitu. Popravdě, všechny y idiotské postavičky, jestli žerou tu nalejvárnu doopravdy, tak toto je pro ně schizofrenní moment. Už jsou duševně nemocní, nedokážou přijmout realitu, jak je, tak si do hlavy instalují bludy.

Myslím si, že toto je docela výživný kousek do výukového programu „jak vidět žiďácké spiknutí a internetu“.
Chce to sice studený obklad na hlavu a vytvořit si náležitý odstup, ale kdo se naučil „číst mainstream“, ten už se asi spíš bude jen bavit.
Veřejnost to asi až tak žhavě nežere, těžko říct.
Je to už asi jen výcvikový program pro ty, co mají v hlavě mozek, aby prozřeli a uviděli velkého úchyla. NWO loutky jsou fakt těžce duševně narušení a mainstream jsou projevy té choroby.


U příspěvku:Dva bobři ad. 214, A4, n.,28 05 23. b t.01.
Čtenář - 17.5. > bycha? to je jaké nářečí?
jinak dobrý
U příspěvku:MISTŘE + EUTHANASIE +
j.f.julian (Stálý) - 17.5. > čtenář> 🤩😜ahoj, volal mi anál, abych si přečetl koment...
Reakci si budu muset ještě rozmyslet, protože vlastně nevím, jestli to mám brát vážně, nebo jestli to je ironie Bohuňi, ale ok, budu reagovat na obě varianty.
Když mě sleduješ tak dlouho, tak myslím, že se ti mé básně snad líbí, jinak by mi to nedávalo valný smysl, i když Bohuňa, což jistě víš, je zdejší nenávistný hejtr, mě taky sleduje léta úplně všude kam šlápnu, ale předpokládejme, že jiný takhle "nemocný" člověk neexistuje...
V tom případě ti mockrát děkuju za tvůj zájem. Já vím, že lidi už jsou tací, že si každého potřebují zařadit do škaltulky, jinak jsou dezorientováni. Opravdu se bavím reakcemi mladých na moji tvorbu. Když to jen čtou, tak to většinou vůbec nepoberou. Oni nejsou zvyklí na rýmované básně, neumí to číst, takže protože jsou líní myslet, přemýšlet, pátrat a učit se, tak většinou mé básně odmítnou, nebo přejdou. Ti prostodušší pak vyroní nějaké nadávky, nenávistné hejty a hledají s pěnou u huby každou chybičku, aby měli důvod hejtovat. Někdy svými verši dokonce takto vytočím i rádoby odborníka z amatérského literárního servru, že mě nakonac úplně ODSTRANÍ😋.
ONI NEVÍ ŽE JÁ KAŽDOU CHYBIČKU, na kterou mě upozorní, VÍTÁM, že se po dlouhá léta učím a zdokonaluji! Teď mluvím z 99% o minulosti. Dnes už, v uvozovkách, což radši Bohuňe vypisuji, protože ona symbol uvozovek nezná, tak teď už mě neopravují (asi nemají co), takže už jen nadávaj.🤩
Mohl bych tu psát mnoho o nenávisti Malých, ale já to všechno již napsal ve svých citátech...

Teď k tomu tvému přirovnání k ABBĚ. Beru to tak, že to myslíš jako pochvalu, obdiv (teď si Bohuňák kousnul do jazyka), prostě v dobrém.
Mně na Literu několikrát psali, že jsem sice debil, ale mé básně jsou pro ně událost a baví je.
Já to beru. Jsem prostě zkušenější, politicky vyspělejší, a nebojím se obhajovat svoji pravdu, stejně jako svoji poesii. Také mě ty hejty mnohdy baví, neb HLOUPOST JE ZÁBAVNÁ!😋, když se tedy neopakuje, má fantazii, upřímnost a alespoň elementární slušnost!
Nechci se opakovat, protože jsem svůj vztah k "BOHUŇÁKŮM" již mnohokrát popsal.

ABBA. Myslím že z hlediska obsahu mých básní, jsem možná monotónní, což ovšem změní právě RECITACE, ale rozhodně nejsem jednoduchý, jako texty ABBY. Ještě chci upozornit, že já ABBU "objevil" daleko dřív, než všichni moji kamarádi, než obecná veřejnost! A dlouho jsem byl sám, kdo ji prosazoval a upozorňoval na ní, s tím, že má obrovskou budoucnost. SMÁLI SE MI!
Mám to ovšem tak, že když toho mého privilegovaného umělce již veřejnost BERE, já odcházím a ztrácím zájem. Mě prostě hromadné výskání nebaví...

Ivanko, já vím že má tvorba je pro mnohé lidi teprve k objevení, ale hrdopyšně se přiznám, že to sice chápu, ale také si uvědomuji že se dotýká lidí citlivých, zraněných, nemocných, starých, sečtělých, milujících poeSii, že k ní třeba a snad jednou také dospějí, což ovšem znamená-zažít si mnoho bolesti a trápení, což zase nemohu zlomyslně nikomu přát! (i když... 😋)
I proto SI ZÁVIDÍM!
ANO BOHUŇO, závidím si, že mohu denně slyšet cokoliv z mých 500 kousků, které prostě jinde neuslyším; mé city naplňuje jen minimum tvorby jiných umělců; tedy ty "staré" nezmiňuji, protože ty mám už opravdu po 1000 posleších za svaté, ale oposlouchané, což je fakt blbé slovo.

Takhle z fleku ještě zmíním jednu věc, která se mi stále opakuje a rovněž mám na ní citát.
Čtenář, kterému se má tvorba líbí, po čase nabude dojmu, že je mé psaní jednoduché, že by ho zvládl také, že používám snad nějaké algoritmy pro své psaní, prostě tak jako ABBA, kterou z toho obviňovali po celá létu, pokud si pamatuji!
Vždy jim píšu, ať si to zkusí a pak ať odsuzují, že rád uznám jejich slova, ale že mi to musí dokázat vlastní tvorbou. Že všechno co se zdá být tzv. dokonalé je většinou možná geniálně jednoduché na pohled, ale velmi složité na samotnou tvorbu, psaní, melodii ap.

Takže to shrnu. Z mých 400 básní v trilogii existenciálních básní považuji 200 za vydařených extra, a 200 za vydařených. TEĎ JSEM SE ÚPLNĚ LEKL TÉ SEBEPÝCHY🤗, ale ať má hejtr neděli!

Možná že tenhle koment ještě doplním, píšu to "z patra", tak snad ti to dalo nějaký smysl, ahoj jfj.
Jó, a možná že na youtubu brzo budu, ale varuju všechny dopředu! Autorské čtení básní je většinou katastrofa! (viz Seifert, Skácel a mnozí dalších¨), já jistě nebudu jiný🤩, ale chystám překvápko v podobě jakési soutěže, nebo jak to napsat, ale to až tam...

ps - pro Bohuňu! Buď tvrdá jak vzrušenej škubánek, nešetři starce!🤗❤️
U příspěvku:MISTŘE + EUTHANASIE +
Čtenář - 17.5. > ahoj, sleduju tě už od Libresu, Literu ad., a víš na co jsem přišla? Ty nejsi ani Wolker, ani Hálek, ani Gellner, jak se tě všichni snaží zařadit do škatulky, ty jsi ABBA.
Chrlíš jeden hit za druhým a nepolevuješ. Jak tu psal Analfagot, moc bych si přála slyšet tvé básničky v recitaci.
Myslím Juliáne že ty jsi DÉMANT POD SPRAŠÍ, abych použila tvůj verš z Krásných obrazů. Moc ti fandím a na smrt jako takovou zapomeň, to bys nám snad neudělal! I.
U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 16.5. > PřilítliMimozemšťani> 
S tím rokem 2030 to tak nějak vypadá reálně, že je to prostě nějaký zlom, po kterém bude vše jinak. Mám vizi, která možná i odpovídá dalším ezoterním vizím budoucnosti, jsou to mlhavé pocity. Že první rok, kdy se začne hodně něco měnit, je ten příští 2025. 2026 – 2028 bude vrcholit jakási aktivita obrovských změn, je to něco spíš pozitivního, než negativního. A pak, v r. 2030 je právě už něco nového a na planetě je málo lidí.
Nedává to smysl popravdě. A nevím, nakolik je to samovolná vize a nakolik je to ovlivněno všelijakými podvědomými předpoklady a tím, co jsem si kde už přečetla.
Naposledy jsem byla originální a osamocená se svým myšlením v r. 2019, pak jsem zjistila, že věci, co mám v hlavě nemusí být vůbec bláznivé, že toto vidí, vnímá, nebo přímo říká víc lidí. Pak jsem přelouskala kdeco a napojila se taky na kdekterý meditační projekt, třeba synchronizace meditací Válkové, pak jsem zjistila, že mě to táhne do pekel, tak od té doby dělám krutou revizi všech slátanin a konin, které jsem bezdůvodně přijala a vyhazuju je a odpojuju se od všelijakých vědomí, které nejsou „mise“ a ověřené. Už nehodlám mít z hlavy průchoďák.
Ale zkrátka, už nejsem tak čistá jak v r. 2019, kdy jsem byla od veškeré hurá ezo slátanin o vzestupu atd. krásně odpojená a jsem ovlivněná a tyto vize můžou být i nesmysl.
No ale teoreticky se tu může stát třeba ten záblesk a otevření nových realit, odhalení, revoluce, pak lidi vymřou na vakcíny, odvezou si je mimozemšťani na pokusy, nebo prostě zmizí při záblesku. A pak tu bude klid.
No nevím.
Hlavně to snad nedopadne dystopií velkého úchyla. Snad ne.

Zatím to vypadá vcelku dobře, to, co se nyní děje. Zdá se, že Fico a atentát na něj byla pomsta zlého končícího žiďáka. Nebo-li chazarské mafie. V tomto do jisté míry dávám za pravdu Benjaminu Fullfordovi, ač mu nevěřím o nic víc, než Eleně Danaan. Je taky dost podivný a smrdí židozednářstvím. Ale v prvním odstavci často píše něco, co mi zarezonuje. Já vím, že to, že chazarská mafie už končí, píše skoro pořád. Ale ono to ve skutečnosti pořád tak je. Jen je vždy sundaná ještě víc, než předtím. Prostě jsou v takových sestupných vlnách, jsou v hajzlu.
V r. 2020 byli odsud vyhnáni Reptiliáni, pak jsem to vnímala, že na podzim toho roku byli kosmologicky poraženi Drakoniáni. V r. 2021 se bojovalo proti okultním tajným spolkům NWO. V r. 2022 toto všechno doznívalo a proběhly nejhnusnější černomagické hnusy a NWO se okultně dovyčerpalo. V r. 2023 probíhala skoro už jen běžná čarodějnická válka podrážděných mágů. I to nyní už hodně opadlo.
Žiďáci z NWO, které znám v hlavě už dlouho, už jsou ve špatném postavení už dlouho, ale nyní už jsou velice potření.
Hovory žiďáka, co se mi nyní strašně dlouho snažil vtírat všelijakými rafinovanými metodami přes jakoby soucit a kání se, kdy zneužívá moje duševní otlačeniny a pohmožděniny, jsou pro mě čím dál tím víc útěšné, protože je čím dál tím víc v prdeli. Je to z kasty, která je poslední „lidská“, čemuž se tak nedá říkat, ale v hierarchii je to vrstva, která je těsně pod polomimozemskými a mimozemskými vrstvami a paradoxně je udržovaná v materialistickém přesvědčení a nevěří na mimozemšťany. Je pod zlými mimozemšťany, kteří tu už nejsou, resp. ta vrstva mimozemských kolaborantů (všelijaké špičky tajných služeb a spolků) už je tu taky vedená jako předběžné zadržení.
Tzn. jsou pod kontrolou. A jejich velcí šéfové jsou odstranění na kosmologické úrovni a ti v takovém případě odřežou nefunkční vrstvy pod nimi a nechají je svému osudu a vypaří se.
Tak vrstva žiďáků pod nimi, což je tedy asi ta chazarská mafie, teď zdá se už končí. Mimozemšťan ho akorát sem tam okřikne, když už ho svou tupostí štve, nemá žádné pravomoci a je vyloženě vzteklý. A ani ho neslyším nijak často. Zdá se, že tato klika žiďáků už prostě definitivně končí. Já na něj taky kašlu a už s ním ani nebojuju, je lepší se soustředit na planetární sílu, která je nyní úžasně světelná, léčivá a stabilní. Zlý západ jakoby přestal existovat a místo něj je tam atlantský kult a funguje mnohem víc planetární jednota a také vyhrává „naše“ mocenská klika. Nebo-li ta druhá mocenská klika, která je v mnohem lepší spolupráci s GF. Ač není sama o sobě GF. Taky chytám informace, že vítězství Trumpa je pojištěné a že se to stane určitě. Což by bylo skvělé. Já už na nějakou chazarskou špínu ve vedení USA nemám síly a nervy.
Tak v tomto ohledu je vše skvělé.

Když jsem napsala a zveřejnila tento článek, tak jsem druhý den zaznamenala záchvěv extrémního vzteku toho otravného žiďáka z mind controll, jak teď prohrává. Reálně záchvat velkého vzteku. Nedivila bych se vůbec, kdyby měli ten atentát na Fica na svědomí oni, jako velkou pomstu za to, co se stalo v poslední době. Že ztratili vliv, že už jsou k smíchu. Na veřejnosti a v médiích tedy ne, ale v tom dimenzionálním prostředí, které vnímám, v planetární sféře vlivu, tam končí.
A teď musí být ještě víc nasraní, že to Fico stejně přežil.
Doufejme, že na další msty už nemají síly, nebo že se jim víc nepodaří. Že nechytnou zas nějakého dědka za mozek, nebo dluhy a příslib finanční podpory všech jeho vnoučat až do šestnáctého kolene. (Furt nějak nevěřím na labilního básníka, kterého chytil stařecký záchvat demence a vyškrábal poslední zbytky dobrodružného ducha a to proto, že chtěl „chránit demokratická média“.)
V dimenzionálním prostředí už se dají nádherně ignorovat, v tomto je nejlepší situace za celé věky. Ty struktury zla se velice rozpadají. Jsou rafinované. Kupř. tento žiďák, kterého ještě slýchávám ve své hlavě a který je zdá se na odchodu, není v kosmologickém rámci asi jen nějaký debilní materialistický chazar, ač to může být jeho poslední kyborg tělo a umělá inkarnace, klon, nebo jak to tito hnusové dělají, ale je to určitě taky nějaká velkokapacitní pekelná vesmírná obluda. Protože je tu na jeho zatčení a pacifikaci vesmírná policie.
Proto se tu mele šmejd tak neskutečně dlouho. To už je roků, co toho kripla slyším. Je útěšné, že jsem ho zažila rozjíveného a přesvědčeného o své neporazitelnosti a teď už mu zbývá jen přiblblá pomsta a odtáhnout. Kdyby zmizela Bohuňa, byl to on. A doufám, že jeho odchod z mojí hlavy se dokoná. Že jedno to bude napořád a doopravdy, že úplně zmizí.
Světlo naštěstí vítězí, vnitřní planetární světlo a příslib obrody a lepších časů. V realitě je vše velice napínavé, ale zatím je nad námi skutečně držena ochranná ruka. Kdyžhrozilo, že perverzní EU nařídí povinné covid očkování - nepřiznaně kyborg transhumánní – tak Putin vyléčil během jednoho dne svět z pandemie. Teď je zase naštěstí odmítnuta ta pandemická smlouva WHO. Ve velkých věcech je znát, že máme ochranu. Ale samo se to neděje, i GF musí mít nějaké přímé vykonavatele těch zázraků, v dimenzionálním poli i v realitě.
A aby mohla ty „zázraky“ dělat, potřebuje kosmologické dobré vyhlídky, zkrátka jim to musí sedět podle kosmického zákona. Takže kde vzniká dluh, tam je nutno zabrat, jinak se pak vše zase pokazí.
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter