Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pátek 1.12.
Iva
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:DĚTSTVÍ + Monolog o výsměchu...
j.f.julian (Stálý) - 30.11. > Mister NS.> jo, díky, tuhle pasáž si vybere každý😺
U příspěvku:S N Í H
j.f.julian (Stálý) - 29.11. > ach jo, Malost zdejších srabíků už mi nestojí ani za mávnutí rukou👎
U příspěvku:Depopulace, detechnizace a přírodní právo veta
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 29.11. > Tommo> 

Jo, ta depopulace není zrovna nic emočně snadného, z pozice člověka se to přijímá nesnadno. Myslím si ale, že vše přesně k tomu směřuje, že je tu zkrátka rozhodnutí z výšky a to včetně Galaktické federace, že v takovém počtu, při takovém stupni demence s tak nebezpečnými technologiemi, je tato populace neudržitelná.
Fakt nevím, jak k tomu dojde, jestli nějakou válkou, nemocí, vynuceným píchnutím si jedu do žíly, zábleskem, či nějak jinak, až časem, neschopností se reprodukovat, nebo pojdou malé děti na dětské choroby z laborky – fakt nevím, ale zřejmě k tomu dojde.
Je to informace, kterou jsem opakovaně dostávala od planety i Galaktické federace a v kosmickém rámci to vnímám jako tlak a jasnou vůli zezhora, ve smyslu, že je to kosmický zákon.

Jinak pro člověka je to rozhodnutí veliké a je normální, že se s tím člověk emočně pere, já se s tím taky emočně peru a jsem z tohoto ve stresu, ale rozumově, skrze svůj zážitek dimenzionální války, i emočně, skrze enormní vztek na tuto hloupou rasu, která odignorovala GF a začala nacisticky a všeobecně satanisticky degenerovat, to chápu, takové vyšší nařízení.

Já jsem dříve taky neplánovala depopulaci, dimenzionální válku, která sestávala z ovládání složitých technologií propojených s vědomím, skrze planetární jádro, při kosmologickém toku vesmírných a kosmických sil jednat v náš prospěch a v neprospěch Drakoniánů, jsem prožila tak, že jsem naplánovala vše tak, že přežije 90% lidstva, když se pozabíjí 10% infiltrace a dojde ke kontaktu s GF. Ovšem v závorce, ač jsem to nepsala, byl stejně předpoklad, že se potom lidstvo dobrovolně rozhodně pro snížení počtu populace, což by se muselo složitě eticky řešit, pokud by to mělo naplňovat ideu nějaké „demokracie“.

Jo, jenže potom přišly roky 2021, 2022 a tam mi spadly iluze o lidech kompletně a svoji vizi jsem musela změnit po podzimu 2021, kdy se podle mě tzv. alternativní ezotericko – ufologická societka projevila na internetu totálně debilně a vyloženě proti Galaktické federaci, kdy zhamtala jejich projekt a vrhla se k nohám baby Křešové.
Tehdy jsem si musela přiznat, že to nikdo nechápe a že takovou totální neschopnost předvádí lidi, kteří mají tuto věc bezpečně nést. Tedy ezoterici, mystici, znalci skrytých realit a jemnohmotných světů a jevů v nich.
Když takovou náboženskou tupou debilitu předvádí tato societa, co potom chtít od standardního člověka – tupého materialistického bezvěrce, který věří v jeden svůj ubohý život?

Obecně, drtivá většina alternativy se ke Galaktické federaci chová absolutně odmítavě, všelijak kolem toho hloupě panáčkuje a tu věc sundává, neexistuje v tom dostatečně silný a smysluplný proud, celé to lítá od Aštara s růžovým práškem přes sladké Plejáďany, co sem pořád letí, po hnusné šedivácké nestvůry, propagované ezo-komunitou a nikde neexistuje realistické uchopení věci.

Všichni plácají nějaké hloupoučké vize, co nabrali někde ve studentských letech a blouzní nesmysly. Nejrealističtější vizi, co se děje a co s tím dělat, jsem slyšela asi tak od Rudolfa Vávry – ten spravuje stránky stop5G.cz a ten dokáže popsat všelijaké ty rizikové věci, propojení sítí s mozkem atd a zároveň říká jedinou skutečnou pravdivou vizi, jak z toho ven – ovládnout tu síť svým vědomím a začít rozhodovat z pozici aktivního čaroděje, nebo minimálně z pozice člověka, který ovládá svoje pole vědomí a aktivně se drží jiné informačně-energetické struktury, spirituálního pole a kvality, než co mu sune NWO do hlavy a těla technicky.

No a toto je úroveň myšlení, to je ten level, co se po nás chce.
Abychom dokázali myslet takto realisticky, tak jak to vyžaduje doba.
Ale lidi na toto nemají, takto odmítají myslet, chtějí ty svoje pánbíčky a bohy konzumu a když mimozemšťany, tak růžový prášek od Aštara a ne nějakou Galaktickou federaci, která dělá i zlá rozhodnutí.

Nevím, obávám se, že to, co vnímám, je realita a že skutečně depopulace je vedená z vyššího principu a tudíž proběhne a je velice bláhové si myslet, že tato společnost se může spasit nějakou technikou.
Jde to jedině těmi těžkými kroky, přechodem ke složitému galaktickému chápání, na levelu, co předvádí R. Vávra.
Jinak politicky to bude útěšné pro východ, kupř. Putin nyní prohlásil, že Rusko je opět spasitelem, které vede národy k osvobození. Jo, většina světa to tak chápe a bere, protože všichni se chtějí zbavit západu. Pro ně se ta zázračná revoluce a změna světa začíná dít. Pro nás ne, protože spadáme pod západ a lidi jsou u nás debilní a nikdy to nebude jiné, protože vždy, když si něco vytvoříme pro sebe, tak přijde zlá zrůda ze západu a vezme nám to – viz. teď ulozto a jeho konec a tak je to s námi pořád dokola.

Myslím si, že díky kultickým silám a vlivům nakonec připadneme k euro-asii, ale věřím v depopulaci i v našich končinách.
Když se „cyklon B“ strčí do stříkaček, nemusí se dělat ani transporty a čecháčci si to píchnou, vždyť se to už prokázalo.
Těm nevadila experimentální nefunkční sračka, po které držel magnet na rameni.U příspěvku:Depopulace, detechnizace a přírodní právo veta
Tommo (Pravidelný) - 29.11. > Ahoj Přilítli.
Děkuji ti za odpověd, informace v tvé interpretaci - objasnění.
Jakékoliv hlubší vysvětlení mi v tomto chybělo a na základě osobních subjektivních pocitů jsem se při čtení VK u těchto pojmů typu syndikát nachytal jak nejistě zamyšleně zadrhávám.

"Hrůzič" - to je dobré :)

Duchovně - spirituálně jsme zmrzačení, bídně zaostalí a technicky tíhneme ke kyborgizaci sami sebe. Proklamováno vizemi jako řešení na všechny nemoci s neviditelným, přesto evidentním podtextem ovládat.
Majorita a podrobená masa lidí je pod temnou kletbou sebedestruktivní indoktrinací schovanou za všelijakými zrádnými green dealy, pseudo izmy. Intelektuální nepoctivostí.

Přesně jak popisuješ.

Dlouho mi nešla depopulace doslova přes srdce. Vedu si spoustu vnitřních monologů, kde si snažím vysvětlit i tak trochu ospravedlnit opozit.
Jakkoliv bych si lidsky moc přál, aby došlo k nějakému většímu prozření a záchraně, bohužel k tomu nedojde. Přes zatvrzelé uchylátsví a sebestřednost se nelze dostat.

Také jsem si nebyl úplně jistý a stále občas pochybuji, že přemnožení lidí je ta kořenová příčina a kořen stále spíše přisuzuji v přemnožení rakovinotvorného myšlení.
Abych se neopakoval. Stručně formát : Po nás potopa.

V minulosti jsem si říkal, že kdybychom byli jen trochu více otevření, spirituálně víš, nebyli okupováni, degenerováni, vykořisťováni, sami proti sobě bychom se tak morbidně nechovali - nebyli jednoduše tak krátkozrace debilní.
Neupírali se např. k víře, která svá kázaní a přepisovaní své verze knižního vydání staví na tom jak silný a odkud vítr zrovna fouká. Přestali přehlížet cizí i svojí lhostejnost.
Vyspělé technické řešení by se pro nás myslím nabídlo samo.

Vytáhlo by se něco z korpo-šuplíků, který je dle mého plný. Nebo by pomohla GF. Třeba osvícením jedinců.
Ale hamižnost a touha po moci - ovládat, by tuto novou, kýženou linii opět stočila do depopulace, protože geniové víše zmíněného - osvíceného typu již zde hojně byli a to poměrně nedávno.
Tady se raději upírají síly na přenesení vědomí do PC. To mi hlava nebere...

A tak jsem s tím přestal bojovat, zbytečně se vysilovat a nechávám tomu volný průběh. Ano.

Nabízí se ještě otázka jestli tyto destruktivní lidské vlastnosti jsou skutečně lidské, nebo jsou jen dodané vesmírným virem, implantované Draco imperiem třeba v podobě rosolovité kapky v hlavě jako jejich ovládacím centrem, nebo jsme skutečně jen uměle vytvořená genetická slátanina primárně určená pro důlní práce, kde je toto nízké plazo hmyzí, parazitické centrum nedílnou součástí každého.

Celé to bude jako vždy trochu složitější :)


Měj se hezky a ještě jednou děkuji.
U příspěvku: 1. díl románu - pokr.
František Vyrut (Stálý) - 29.11. > Děkuji za první reakce, zdravím. Franta.
U příspěvku:S N Í H
Čtenář - 29.11. > čtenář> Rok si potřeboval abys pochopil?
U příspěvku:S N Í H
Čtenář - 28.11. > Mister je taky Julián?
U příspěvku: 1. díl románu - pokr.
Mister NS. (Stálý) - 28.11. > (tiež Jednou prozradila, že občas s chutí přečte denní tisk, konkrétně články z politiky. Nerada to říká, protože ji kvůli tomu někteří pokládají za divnou... :):))
U příspěvku: 1. díl románu - pokr.
Mister NS. (Stálý) - 28.11. > Celkovo zaujímavé - a tiež humorné momenty pre mňa - napriklad: Stal ses spoluvlastníkem Alenina směru, gratuloval jsem si... :):)
U příspěvku:Mírný pan Měsíc
Mister NS. (Stálý) - 28.11. >
U příspěvku:Oko a duše
Mister NS. (Stálý) - 28.11. >
U příspěvku:ELIŠCE + RYCHLOKVAŠKY
Mister NS. (Stálý) - 28.11. > ~ ELIŠCE ~ je je pekná...
U příspěvku:DEN PŘED SMRTÍ (v NDR)
Mister NS. (Stálý) - 28.11. > Jedna měla asi 5tky, hrozně se přemalovávala a mimo jiné měla poměr se Štajdlem a s Mistrem...

Poznámka pre čitateľov - tento Mister som nebol ja!
U příspěvku:DEN PŘED SMRTÍ (v NDR)
Mister NS. (Stálý) - 28.11. > Toto by zaujímalo asi veľa ľudí, čo si pamätajú socializmus - keby si to vydal
U příspěvku:Olovrant 38.
Mister NS. (Stálý) - 28.11. > čtenář> POBAVIL Si MNE, môj čitateľ :):)
U příspěvku:Olovrant 46.
Mister NS. (Stálý) - 28.11. > čtenář> Ja som tiež vajíčkový muž - teraz práve varím sedem vajec, a večer dám asi ešte päť na cibulke...
U příspěvku:DĚTSTVÍ + Monolog o výsměchu...
Mister NS. (Stálý) - 28.11. > Toto: Věci se ztrácejí, lidé se ztrácejí,
vzpomínky zůstaly zlatavou alejí;
po ní se vydávám čím dál tím častěji...
Hledám v ní ztracenou života naději.
U příspěvku:Prísaha v interiéri domu...
Mister NS. (Stálý) - 28.11. > čtenář> Máš dobré dedukcie...
U příspěvku:Prísaha v interiéri domu...
Čtenář - 28.11. > čtenář> Tři muži ve člunu
U příspěvku:Prísaha v interiéri domu...
Čtenář - 28.11. > Jerome Clapka Jerome - humorné
U příspěvku:Olovrant 38.
Čtenář - 28.11. > Gumový banánky z hororu
U příspěvku:Olovrant 46.
Čtenář - 28.11. > Náhodou, mám z tehoto chu't na vaječinu
U příspěvku:DĚTSTVÍ + Monolog o výsměchu...
j.f.julian (Stálý) - 26.11. > analfagot> Anále, pravdu díš, každý trotl myslí jen peněženkou.Soudí jen dle svých malých cílů, na ty velké nemá odvahu, oni lidé vůbec ve své připosranosti se bojí riskovat svůj zaprděný klid a jistoty, své moře, lyže, auta a chaty. Kdyby věděli jak vším tím materialismem pohrdám, jak jsou mi pro srandu...🤗
Te& mi zrovna jeden sebestředný psal, že mě odmítá litovat ap bláboly. Absolutně nechápe, že já na soucit a lítost seru, že když nevidí POESII, tak ať čte bulvár, že je to vše naopak a jeho pokrytectví a jeho MALÝ UBOHÝ A BEZPEČNÝ život je to poslední co bych mu záviděl🐷👎💩.
U příspěvku:Olovrant 46.
Čtenář - 26.11. > DOJEMNÉ JULOVY SNAHY CO NEJVÍC OČERNIT SLOVÁKY. TAK MÁ TOTEM BÝT, TAK!
U příspěvku:Depopulace, detechnizace a přírodní právo veta
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 24.11. > Tommo> 


Když budu využívat svého nově osvojeného prohlížeče a odpovím ti, tak je snad vše kosmologicky v pořádku, neboť oprávněně reaguju na skutečnou reakci a jen nevyju jak vlk za půlnoci ze zoufalství.

Popravdě, co je syndikát od VK a co se mi děje a co on nazývá „globalisty“ v porovnání s tím, co vnímám, je jedna z nejzajímavějších věcí na českém internetu.
Já si myslím, že dokážu na toto dát odpověď. Syndikát je obecně pojem pro extraterestriální složky existence, tedy mimozemské entity, které zasahují a ovlivňují životy na této planetě.
VK popisuje syndikát z mého pohledu dost temně, veskrze jako všelijaké šedivé, či divné bizarní entity, typicky pro NWO. Tedy Drakoniány, reptiliány, šediváky, dále navázané na tajné, vesměs židovské vyšinuté spolky a další nepřátelské kolaborující jednotky proti lidské rase (vše navázané na Baala, nacismus, satanismus atd.) VK je obecně „hrůzič“, znalec děsivého vyšinutého podzemí, které je navázané na odvrácenou stranu čehokoliv. Proč je toho znalec, těžko říct. V tomto existuje mnoho lidí / vrozených entit / účastníků inkarnačních misí atd., kteří mají svoje osudy a důvody.
Jisté je, že informuje o věcech, které jsou reálné a bezútěšná vize reality Syndikátu, kterou on poskytuje, je v něčem pravdivá, protože vyobrazuje realitu starého světa, který opouštíme.

Tzn. VK vyobrazuje realitu bez Galaktické federace, on neposkytuje tyto nové vlivy, on vynechává útěšnou hřejivou vizi nových nadějí, protože je znalec klasického žiďáckého prostředí, ve kterém se vyjímá existence jakési prapodivné entity Jehovy, kteráž se zdá nesmrtelná, ač dle mého příběhu je už docela mrtvý.
Ten, podle vyšahaného žiďáckého příběhu má nakonec nad židovstvem celého světa vyřknout ortel vůdců nového světa.

No, nevím. Já mám Jehovu za padlého vůdce galaktické mafie reptiliánsko – drakoniánského původu.
Vše se odvíjí od pradávného příběhu, kde se mimozemšťani galaxie Andromeda rozhodli přemoct tuto hnusnou krokodýlí mrskající se galaxii na milující savčí láskou oplývající galaxii. Daří se to, zdá se, že jsme již dosáhli dna, od kterého je možné se definitivně odrazit, neboť zde, na planetě Zemi / Gaie / Tařře atd. byl definitivně překonán zlý vesmírný vir, jakožto parazitující pozůstatek cizorodého technokratického, andělským energiím nepřátelského vesmíru. Vesmírný vir byl prapůvodním důvodem, proč tato galaxie degenerovala na kosmologickou anomálii, ve které se primárně rozvinula zlá dravčí bezemoční plazí inteligence, což vůbec není běžné.

S pozůstatkem této anomálie se potýkáme dodnes skrze přepadení planety těmito reptiloidními existencemi, kdy se nás snaží co nejvíce duchovně strhnout dolů, snaží se nás pohltit do satanismu, duchovního úpadku, očipování, technické ovlivnění mysli, kyborgizace, co největšího odtržení od přírody, planety, etiky a citu a Stvořitele.

Kupř. já moc dobře vím o jakémsi čipu/ eneretickém centru / které mám za levým okem. Jsem přesvědčená, že je to centrum jehoviánské mafie, případně veškerých negativních reptiloidních sviní působících na tomto světě. Myslím si, že třeba na rentgenu by toto centrum nebylo vůbec vidět, protože je to prakticky kapka slizu. Válčím s tím centrem už mnoho let. Vím, že je to napojené vždy na něco špatného, vždy, když se nepřátelům daří mě deptat, skrze toto centrum jdou toxické, škodící energie, na tom místě opakovaně vzniká zánět a někdy mi vysílá do okrajového koutku očí, očního pozadí, halucinace o točících se světýlkách.
Kupř. jsem zkusila to cenrum uchopit, zaměřit se na ten bod bludných jevů, zastavit to vypětí a okamžitě mi naskočily obrazy reptiloidních bytostí, jak jsou naštvané, že jim s tím centrem vědomě zacházím a že jim blokuju přístupy. Jsou to všelijaké až pitoreskně hnusné plazí příšery. Typická pekelná sebranka, samá rohatá a zubatá a šupinatá obluda. Jsou tak strašně hnusní, až se nedají respektovat, až jsou směšní.

Tak s tím válčíme, s takovou ubohou špinavou nízkostí.
No a ač to někomu přijde nekorektní, tak tahle zubatá šupinatá rohatá reptiloidní verbež se na světě vzájemně vydržuje s žiďáky a v minulých staletích si obsedala západ.

Což bylo původní globalistické NWO, se kterým se odehrála válka proti Galaktické federaci, kde vyhrála Galaktická federace, která je schopná prosadit změnu světa. Kdy chce politicky hlavně přecentrovat na východ, což je lidsky pochopitelné, ať se laskavě Izrael, který nikdy nezapomíná, co se stalo 7. 10. 2023 , nezlobí.

Takže se sehrála brutální válka v rámci Syndikátu – tedy servaly se minimálně dvě síly, Galaktická federace a představitelé reptiliánské okupace této planety.
Vyhrála Galaktická federace a ta je nyní nový syndikát. Respektive, získala daleko větší sílu v rámci fenoménu „Syndikátu“.
No a Syndikát ovládá globální-mocenský aparát, tedy mocenské struktury tohoto světa.

Myslím si, že v něčem je pravda i západní vize typu Benjamin Fullford, Q-Annon a Aliance, v něčem je to pravda, protože i já vnímám, že politici typu Putin, Trump a několik málo dalších patří skutečně do mocenské kliky, která pracuje s Galaktickou federací. Je to zjednodušení, ale pravdivé. Kupř. politici, které vnímám spřízněné v tomto jsou Putin, Lavrov, Trump, Prigožin, Asad, ale i další, kupř, jako ten Si Ťin-pching … vnímám to také a je to velice blízké vizi „Bílých klobouků“. Jsem přesvědčená, že to tak je, že GF nemžou být jenom idealisti, co se žiďáka nedotknou a o mocenskou strukturu se bojí opřít. To jsou prostě mocenské struktury euro-asijské východní vize a tyto GF podporuje.
Kdežto typické staré NWO, které nyní nazývá VK „Pax Americana“, stoprocentně ovládané reptiliány, je představované „demokracií“, „liberalismem“, úlisnou prolhaností západu. Biden, Zelenský a další slizké postavičky „západní demokracie“.

Protože NWO končí, bylo poraženo, Drakoniánské entity a reptiliánské zrůdy a šedivácké Maytry a další zrůdné existence byly vyhnány z této planety, dochází k definitivnímu převratu. Proto se děje, co se děje, tedy západ padá a jeho pád je nezastavitelný, protože byli poraženi Drakoniáni.
Což ale VK nijak nezohledňuje a nevidí v tom, co se děje, nic pozitivního, protože předpokládá nástup globálního koncentráku tak, jako tak.

Ovšem, proběhne depopulace, tak jako tak, což je fakt.
Kterou nařídila i Galaktická federace. Což je myšlenka, kterou říkám jenom já, protože všichni ostatní říkají, že hodní správní mimozemšťané pouze a pouze milují a usilují o absolutní záchranu této přemnožené rasy a o její početní likvidaci usilují pouze rasy zlé.
S čímž já nesouhlasím. A tím se setkávám s hustokrutým nemilosrdným Syndikátem VK.
Myslím si, že zredukovat tuto rasu co nejrychlejším a nejméně bolestivým způsobem je laskavost.
Takže k tomu skutečně mohou docela klidně posloužit projekt WHO, zneužije se tupá bělošská nacistická spořádanost a pouhým příkazem se dá docílit úmrtí 80% obyvatelstva do tří týdnů, čistě jenom nařízením, že si povinně píchnou injekci. Že jedu, to se jim neřekne. Oni si tu injekci dají, všichni do tří týdnů zemřou, pak už jim život nikdo nevrátí a bude zázračně a rychle vyřešeno. Že je to zločin? A co? A koho potom kdo chytí a kde? A kdo vrátí životy těm tupým debílkům, co věřili mainstreamu? A kdo se bude bránit, když nebude možné přejít z okresu do okresu a internet bude cenzurovaný?
Já si toto představit umím.

Na druhou stranu, proč tomu bránit?
Kupř. nedávno probleskl případ, kdy slovenský žák 9. třídy po dlouhodobé šikaně před očima nejen vlastní matky, ale i veškerého personálu a žactva skočil ze střechy ZŠ a zabil se. Žactvo ho prý podporovalo slovy „ať skočí“ a natáčeli si ho při tom.
Otázka je, co to je zač? Co jsou ti haranti, co jsou ti učitelé, co jsou ti rodiče?
Odpověď je zřejmá: Je to sodoma gomora špinavá satanistická degenerativní verbež, která si zaslouží likvidaci, nepatří do nového věku.

Depopulace je nutná a proběhne.
Rozdíl mezi NWO a GF je ten, že GF chce zredukovat populaci podle konceptu Armageddonu, nebo Svaté války, tzn. definitivně přeměnit svět na nový a pokrokový a rajský, kam se dostanou pouze lidé spravedliví, kteří si to zaslouží. Myslím si, že jestli se tomu má tak stát, vzniknou jakési chráněné záchranné zóny, které bude spravovat Galaktická federace s navázanými kolektivy lidských spojenců a tím tohoto docílí.

NWO chce kyborgizující degeneraci, přeměnu člověka na stroj, jeho zotročení a popření spirituálního vývoje.
Což je vývoj, který byl definitivně poražený v dimenzionální válce.

Ale, ač byli poraženi Drakoniáni, nedá se porazit lidská zaostalá demence, kdy tato rasa nepostřehla infiltraci svých špiček reptiliánskými nestvůrami, dlouhodobě prochází duchovním úpadkem a spirituální zakrslostí a tohoto svého stavu se odmítá vzdát a svoji degeneraci hodlá naplnit raketovým nástupem nesmyslného konzumu a plýtváním přírodních zdrojů a nakonec to stvrdit bestiálním popřením citu a lidskosti a zavrhnutím etiky a naučit se svoje vědomí přenášet do stroje.
Jakože pro takové bastardy slouží odlehlé kouty nehostinného vesmíru, aby si mohli hrát na roboty a nikoliv živá bohatá planeta s velkou přirozenou biodiverzitou.

Takže protože tato populace odmítá zapnout mozek a svědomí a řítí se tupě do průšvihu, poslouží depopulační programy, které jsou plně rozjeté a drtivá většina společnosti jim jde vedená mainstreamem na ruku. Je v pořádku jim nebránit, nevysilovat se na tom.

Protože s vysokou pravděpodobností jsou tito doslova určení k likvidaci a kdo se tomu bude snažit zabránit, je blázen a pohoří. Mohou se zachránit jenom menší části obyvatelstva, pokud je GF realita, tak v jakýchsi zónách, opozičních prostorech proti globalistickému kyber koncentráku. A do těchto zón se mohou dostat na základě vlastních rozhodnutí, kdy prostě budou klást odpor likvidačním nařízením.

Kdo ví?

Je to můj pohled, moje vize, můj kontakt a skutečně nemám jakoukoliv jistotu, že nejsem blázen, za kterého mě tato populace považuje.
Doba je vyšinutá a bude ještě více. Ať si každý myslí, co chce a zařídí se podle svého nejlepšího přesvědčení.
Myslím si, že doba šíření informací už skončila a že kdo chtěl a byl otevřený, už jich pochytal dost a dál už je to jenom házení perel sviním. Zkrátka populace se bude dělit na tu, co bude a tu, co nebude a je určena k postupné likvidaci. Jsem optimistka, že ta populace, co má budoucnost, bude ta spirituálně vyspělejší, protože věřím v přítomnost a vedení Galaktické federace.

U příspěvku:Blondblběny o mimozemšťanech
Tommo (Pravidelný) - 24.11. > Ty jo, dost mě baví, když náhodně v prohlížeči na základě klíčových slov najdu nějaký starý smazaný příspěvek této autorky.
Tenhle třeba neznám a do nedávna jsem neznal ani ten Pracičkovatý díl kauzy anděla z Prackovic :)

Ted tady asi napíši blbost, ale přišlo mi na mysl.

Ve finále mi je jedno, kdyby jako zprostředkovatel mimozemského, mimosmyslového vnímání a kontaktu s bytostmi z dimenzí či sdílených prostorů probíhalo skrze bývalé pornoherce, popeláře, paní z trafiky. Ale nesměli by o své minulosti lhát či zbytečně něco skrývat. Naopak neuhnout a přiznat.
O co jako jde ?

Co je na tom říci. Např. Hele, před pár lety, když jsem si myslela, že jsem finančně na dně a nevěděla kudy kam. Šla jsem takříkajíc s kůží na trh. Nechtěla jsem se vzdát určitého životního standartu na který jsem si v určité fázi svého života zvykla a o který jsem náhle přišla.
Bla, bla, bla co já vím...
Finančně sem si nepomohla jak jsem očekávala a neúměrná psychická, morální zátěž mě za to nestála.
Bla, bla, bla co já vím...
Dalo mi to více pokory, uvědomění si vlastní hodnoty a zbavení se nesmyslných životních standardů, postojů, které jsou spíše zátěží. Nyní to chápu. Omlouvám se pokud jsem někoho morálně zklamala - svoji Matku, Otce, sebe.

Nejsem příznivcem křesťanství, ale to Hoďte kamenem...,
bla, bla, bla... zde sedí.

Byla by s toho cítit ta pro mne chybějící lidská bytost.
Ale samozřejmě, zde se pomyslné výstražné kontrolky nebrat! " škváru, škvarky, kvarky a kvasary" nekompromisně rozsvítily mnohem dříve nežli prosákl syrový neestetický porno štěk.

Válková tlačí svoje krystaly a různé pránové akumulátory.
Nakonec přiznává snad i dračí původ ? Je to dračice? Bílá :) ?! Opět hluboký osobní nezájem.
Této postavě se nedá upřít, že to co říká skutečně žije a věří tomu.
Dle zkušenosti jakákoliv dobrá, konstruktivní energie, entita, když je správná chvíle, možnost. Když je člověk čistý v sobě a před sebou, si ho najde bez jakéhokoliv potřeby minerálů, krucifixů a Mandarínských kachniček.

Tuto a další hvězdné dívenky a chlapce nechci ponižovat, nebo shazovat. Je to o sebereflexi.
Nevzbudili dostatek důvěry abych jim věnoval svůj osobní čas, takže jsem je viděl z projíždějícího vlaku = proklikal pro zajímavost na pár videií, přečetl všeobecné profily. Přiznávám se že se neorientuji, nemám potřebu.

Naopak je to asi i dobré. V určitou chvíli mohou tyto ač falešní pseudo lidé a jejich tvorba, činy a keci být za určitých okolností v jisté situaci člověku pomocí, třeba jen na chvíli. Nabízejí jakousi vzpruhu, útěchu a sem tam převzatou moudrost. A nebo zkušenost, kterou už netřeba opakovat.
Důležité je nezkoprnět, nezastavit se před jejich věčně prázdnou hlubokou kasičkou a pokračovat.

Když se tyto nesmysli berou jako síto, tak tu mají svoje místo.

Připadne mi to jako taková mini hra na Dábla, který i přez svou zrádnost - což je jeho aprobace, vždy respektuje..., : Válka proti Drakoniánskému NWO - Mystika, fyzika, kosmologie 5 - Ďábel
Myslím, že dnes již téma ASK pro autorku není stěžejní, ale třeba se pletu.
Byla to doba, kdy se otevírala možnost skrze zadupaný projekt mimosmyslového vnímání externí parapsychické komunikace.

Víše zmiňované ezo-exo Barrandov ateliér - hvězdné postavy v rolích předních pastýřek v první linii na naší scéně se postavily proti tím, že projekt pomluvily u svých oveček.
Ty jen zabéékali a dále sledovali mláďata jezevčíků, koťátek a nesmyslných přejatých plků Danaan apod. na jejich FB profilech a YT kanálech.
Takto jsem to zaregistroval.

Je čerstvě po Ufo konferenci - ulítlé seznamky pro znuděné paní, kde se snad již vše v otázce mimozemšťanů vyjasnilo. Také je potřeba nezapomenout zakoupit vstupenky na úžasný Healing festival s předstihem. Protože při platbě na místě, by někoho bez opravdové osvícenosti skutečně mohli oživovat. :)

Není úmyslem se někoho dotknout, ale mám teorii, že v pásmu světla skutečně jsme - momentálně jeho energo paprsky pociťují hlavně mladší ročníky na plné obrátky - děti, celé rodiny v Gaze. V UK ještě také na frontové linii padají snad poslední jiskry pomyslného štěstí. Tímto však již otevřený, znovuprobuzený a západem vychvalovaný nacizmus a satanizmus v lidech nekončí. Je to začátek.
A pokud to necítíte osobně již teď, třeba v obchodě u kasy, nebo na svých účtech za energie. Vydržte ještě chvíli a nepřeskakujte ten dramatický moment uvědomění, že jsme celou tu dobu taháni za čumáčky GMS, NWO, OSN, EU, WHO apod. láskyplných lidiček. A že skrze primitivní PSI potažmo mob., TV, 5G jsme vyplachováni ve velkém.
Sám jsem zvědav kam až zvrácená nelidská zaslepenost může zajít. At se daří, hezký víkend.
U příspěvku:Depopulace, detechnizace a přírodní právo veta
Tommo (Pravidelný) - 24.11. > Milá autorko PM :)

Tvé nekomerční z Globálně Mocenského Pohledu nekonvenční osobní sdělení je poměrně ojedinělé. Velice mi připomínají - vyjádřím příměrem, svojí ryzostí a čistotou úmyslu nedotčené horské prameny.

Důkazy podepřeno. S maximálním vypjetím sil předloženo, se všemi motivy vysvětleno.

Spousty "alter", mimo hlavní proud "webs" konkrétních lidí, jsou z velké části a možná přirozeně odosobněny. Nápln která se dá diskutovat drží v rukou lidé, kteří nepředkládají svoje vysvětlení pro své často ústřední odkazující a opakující se pojmy. Např. kdo-co je ten syndikát či globalisté u VK ?, jak k tomu přišel TM apod.
Chybí velice podstatné souvislosti na které tyto lidé navazují, staví a montují své teze, vysvětlení či své predikce zavěšují na velice zahalenou, tedy pro mne pochybnou konstrukci.
V tvé "knihovně" je to pravý opak.


Přesto nepochopeno, lidmi nedoceněno, alternativou neuchopeno.


Zážitek, sdělení, postřehy tebou vepsané jsou na celé epochy až eony vzdálené místním, širším, alternativním proudem nastřeleného smýšlení v populaci.
Místní slizáci narazili na svou hranici řekněme imaginace ve vulgarismech a živočišných pudech. ( Focení svačinek jako umělecký vrchol kreativity mě v tom ujišťuje. )

Širší se doslova topí v paradigmatech, točí v konzumu ať nevědomě či dobrovolně vědomě. Strnuli ve víře. V každém pádu však uměle implantovaných vzorců "správného" myšlení. Tam je hranice imaginace v hmotném bohatství, sobeckosti a vykořisťovaní, potažmo klanění se a nepřiznání svého ač na první pohled nepraktikovaného přesto hlubokého satanizmu a narcistického nacizmu. Celí známí tlačený svět postaven na násilí a genocidách vlastního druhu. Úžasná demokracie pro movité. Stále jsme si všichni rovni, ale jedni jsou si přeci jen stále rovnější, že.
Daně z chudoby pro ostatní. Kteří si to však chudinky neuvědomují. ( Diskuze z hlavních médií i vlastní sdělení samotných novinářů. )
Např. tedy to polovičaté přiznání sypání oblohy a ovlivňovaní ionosféry. Haarp. Zajímá to vlastně někoho ? Ne!
Lidi jsou ve stádiu divné úchylné sadistické předsmrtné křeči, kdy jsou schopny snad od ignorovat i svou vlastní smrt.

Alternativa rozbitá jak keramický hrnek na střepy a fragmenty, kdy nezohledňují jeden druhého jako celek a každý si jede ten svůj mini kšeft z duchovnem po svém. Někdo vykrádá pojmy jako transcendentální, jiný to hraje na okultní. Vše zachrání bezmezná láska, popř. uvědomělá nečinnost. Pojďme se kamarádičkovat s Greys. Elon je zachránce planety. K tobě Aštar a ke mě mluví Blondatý Ptaah. Co to sakra je ? Koho to zajímá a kdo tyhle věci a keci kontaktérky Renaty, Žanety, Zděněčka potřebuje ?
Cíleně se na účet tohoto velice jednoduše shazují, dehonestují a jsou vysmívány autentické raporty, kde nechybí ani jeden atribut pro přijetí či alespoň pro hluboké zamyšlení.


Tím pádem pošlapáno, potopeno.


Co se s lidmi stalo a kdy se to stalo ?
Já to vím, vidím - nebo se spíše tohoto lehce dotýkám. Vy o tom doktorko PM velice hezky, trefně s výjimečnou přesností píšete :)

Narodil jsem se na tuto planetu, která má svoje systémy řízení. Všechno co ke svému životu potřebuji, vše a mnohem více mi už zařídila matka Země.
Nepotřebuji technicistní náhražky toho co nám je interně/externě odepíráno, blokováno co bychom mohli znovu rozvíjet a co nám bylo dáno přirozeně.
Se mi chce zvracet nad technickými vymoženostmi, které ve finále vedou jen k většímu rozdělení sociálního statusu, další devastaci planety a její biodiverzity.

S velikou pravděpodobností bude každý jedinec tohoto dlouhodobě mentálně zmrzačeného, zvráceného obludária těsně před svou smrtí mírně řečeno dosti zaskočen a šokován.
Bude s nahou prdelí konfrontován s vědomostmi a funkcemi našeho vesmíru.

Děkuji Přilítli za tvé náhledy z paralelního alternativního, pevně spjatým s naším, dimenzionálního světa, který nejen může být, ale je reálný.
Ta realita je upozaděna, je schovaná, schoulená do klubíčka a pro většinu kolektivně, společností, vědecko korporátně a nakonec i sebou samými důkladně zabetonována.
Jeví se jako zbytečná pohádka pro děti.
Opět paradigma je svině.

Chápu a respektuji PM v rozhodnutí, že lámat přes koleno a za každou cenu publikovat a komentovat stávající dění v reálném čase je zbytečné a na základě přitvrzování cenzury ve všech ohledech by mohlo být i nebezpečné.
Osobně mě to mrzí, byl bych ochoten vkládat za PM, ale jsem rád, že je v pořádku.


Posílám pozdrav. Měj se hezky Přilítli.

U příspěvku:DĚTSTVÍ + Monolog o výsměchu...
analfagot (Stálý) - 24.11. > Dětství i Monolog je prostě SUPER!
Tady to ale jde do háje hodně rychle koukám!?!?
Před rokem by to četlo už 200 lidí, teď 2 ???
Lidi zdebilněli🤡ASI PO VAKCÍNÁCH💀💩
U příspěvku:Něco o NĚKTERÝCH ženách z Totemu, zejména o ANČE SHEMALE EMANOVI!
j.f.julian (Stálý) - 23.11. > čtenář> no jo, pánbůh mi nadělil😋😜🤡tak si to přece nenechám jen pro sebe!
U příspěvku:Depopulace, detechnizace a přírodní právo veta
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.11. >


Mí milí čtenáři, od doby 29.10. jsem od tohoto webu odřízlá, totem.cz se mi nenačítá. Nyní jsem se sem dostala přes speciální prohlížeč určený k překonávání těchto blokací, z normálních internetových prohlížečů se sem nedostanu.

Těžko říci, kdo za tou blokací stojí.
Může to být klidně vláda, nebo Mosad, protože nenávidím západ, nenávidím EU a NATO, nenávidím Izrael a všechny představitele západního zločinného satanismu. Jsem vždy na straně jejich obětí a jejich odpůrců.
To by mohl být důvod k mojí blokaci.
Stejně tak ale za tím můžou stát nějaký chlapečci ve středním věku, kteří patří ke správcům totemu, takto mě zablokovali již před dávnými roky, aniž by to vysvětlili, cokoliv řekli.
Ten Mister NS, hlupák, co fotí svoje odpolední svačinky, tu naznačil, že má být tento server jaksi „vyčištěn“, jak to tak chápu, tak jsem prostě na tomto serveru nevítaná, zavržená, neustále vystavovaná anonymním útokům, osazenstvo spočívající z dementních satanistických žiďáků se mě chce zbavit.
Tak si zařídili, že se mi nenačítají stránky.
Skutečně nevím, kde je pravda a co si o tom mám myslet, jisté však je, že satanisti nikdy nehrají fair play, nikdy nic nevysvětlují, prostě jenom tiše útočí a oběť naschvál nechávají v co největším duševním zmatku.
Už mě to nebaví, je fakt, že kdybych chtěla nadále pokračovat ve svém psaní, musela bych si zřídit samostatný blog a web, abych se emancipovala od tohoto židovsko-satanistického serveru plného divných mlčících a udávajících sviní.

Jenže, jaksi jsem ti vystřílela všechny broky toho, co vím, už nemám náplň pro zakládání vlastního blogu, nebo webu.
Je to tím, že z mojí komunikace s GF vyplynulo, že se kontakt neuskuteční a oni to nyní absolutně nemají v plánu, protože skrze tupost a zkažený satanismus této populace rozhodli o depopulaci, která bude následovat. Protože jinak by tato satanistická populace dovedla svět do kyborgizující degenerace, porušení biosféry a biodiverzity planety. Co chceme, kdy drtivá většina populace není ochotná uvěřit v chemtrails, ač je už přiznaly meteorologické úřady?
Umím si představit, jak se díky nacistické spořádanosti bílé populace, která vyplynula během covidu, dá velice snadno docílit toho, aby byli lidi zavření do 15 min. měst a tam si povinně píchli injekci jedu a do tří týdnů všichni zemřeli.
Při tupé nacistické spořádanosti bělošské populace se dá depopulace zařídit vyloženě nařízením.

A to se zřejmě bude dít. Pád západu, Evropy, USA a Izraele, dedolarizace, depopulace hlavně bělošské společnosti.
To už je trochu „jiná radost“ toto zvěstovat. Doopravdy už jsem jakoby ztratila opodstatnění, protože z krásné vize kontaktu s Galaktickou federací se stala depopulace. Až to přijde, ani se mi to nechce jakkoliv naživo komentovat. Tím pádem už jsem se jako postavička PM na totemu vyčerpala a je v pořádku, že už nebudu psát.
Nehodlám se sem vlámávat násilím, když je tu evidentně něčí snaha mě odříznout, to už by muselo něco být, jako třeba teď, abych dala najevo, že nejsem mrtvá a vysvětlila, proč nepíšu.
Kdybych zažila něco převratného, setkala se s GF, něco se stalo, najednou bych měla nové informace, věděla, že určitě nejsem blázen, založila bych nový blog/web a sem dala odkaz.

Ale – moc to nevidím.
Myslím si, že kontakt s GF je nyní doslova zabitý, že je skrze špatnou duchovní úroveň lidstva rozhodnuto o depopulaci a kontakt nyní absolutně nepřichází v úvahu.
Je to vidět i na ezo-ufo scéně, kde postupně zmkli a přestali psát všichni se skutečným kontaktem, jakože jich nikdy nebylo příliš, už nikdo nemluví a v dobách před kontaktem to vypadá tak, že je spousta dobrovolníků s vlastním kontaktem, kteří se angažují z našení a zadarmo. To se neděje, místo toho se drží pouze lidi bez vlastního kontaktu, co na věci nestydatě vydělávají, jsou to jen businessmani.
Takže bez ohledu na to, kolik festivalů o mimozemšťanech se uděje, oni nepřistanou, protože rozhodli o depopulaci a kontakt přijde až po depopulaci.

A depopulace a pád západu se mi nechce komentovat v reálném čase, tak je asi dobře, že už sem nemůžu psát.
Takže tak, doufám, že jsem vše náležitě vysvětlila, proč nepíšu.

U příspěvku:Depopulace, detechnizace a přírodní právo veta
Čtenář - 21.11. > PřilítliMimozemšťani> stihomam jak tele ouplně vidim jakej má zájem mosad na tvý piče nulo
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter